Free Azov: У Києві провели акцію на підтримку українських військовополонених – фоторепортаж

Джерело: Букви
11 лютого у столиці відбулася акція на підтримку українських військовополонених. Організатори та небайдужі закликали пам’ятати про оборонців, котрі стали на захист країни.
Фотокор Букв зібрав для читачів головні світлини з мітингу.
Небайдужі тримали плакати у руках з написом: “Полон вбиває”, “Поверніть Азов”, “Ціна твоєї свободи — рік його неволі”. Також рідні захисників принесли світлини оборонців, котрі досі перебувають у російскому полоні.
Організатори наголосили, що важливо щоразу нагадувати про захисників та підтримувати родини полонених.
Зазначимо, що понад 1500 родин захисників території “Азовсталь” досі очікують на повернення оборонців.
Зауважимо, 4 лютого у Києві на Бесарабській площі та бульварі Тараса Шевченка провели акцію на підтримку українських військових, котрі досі перебувають у російському полоні.
Варто наголосити, що близько 90% українських військовополонених пройшли через катування, зґвалтування, погрози сексуальним насильством або інші форми жорстокого поводження.
Раніше представник Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими Юрій Таранюк повідомив, що в російському полоні перебувають понад 8000 українців.
- Глава ГУР МОУ Кирило Буданов прокоментував обмін військовополоненими та пояснив, чому Росія не хоче повертати бійців “Азова”.
- 3 січня між Україною та Росією відбувся найбільший з початку повномасштабної війни обмін військовополоненими. Фахівці ISW пояснили, чому РФ погодилась на обмін після місяців затримок.
- 3 січня начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов повідомив, що черговий обмін військовополоненими готувався досить довго, допомогу в організації процесу безпосередньо надали ОАЕ.
В Україні 3 липня відзначають День зенітних ракетних військ Повітряних сил Збройних сил України.
У UAnimals нагадали, що війна Росії проти України завдає масштабної шкоди не лише людям, а й природі та екосистемам країни.
Дрони Служби безпеки України атакували російські склади боєприпасів поблизу тимчасово окупованого Харцизька на Донеччині.
З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.
Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.