Главу Пентагону знову ушпиталили

Джерело: пресслужба Пентагону

Міністерство оборони США поінформувало про термінову госпіталізацію Ллойда Остіна через проблему із сечовим міхуром.

“Сьогодні міністр оборони Ллойд Остін був доставлений охороною на огляд до Національного військово-медичного центру імені Волтера Ріда через симптоми, що вказують на невідкладну проблему із сечовим міхуром”,- йдеться у повідомленні.

Зазначається, що міністр продовжує виконувати свої обов’язки, однак у разі потреби ці функції можуть бути передані його заступнику.

Під час перебування у шпиталі Остін має доступ до секретних систем зв’язку, додали у відомстві.

ДОВІДКОВО. Президенту США Джо Байдену 9 січня повідомили, що міністр оборони США Ллойд Остін лікується від раку, який виявили під час обстеження в грудні 2023 року.

22 грудня Остін пройшов “мінімально інвазивну хірургічну процедуру” в Національному військово-медичному центрі Волтера Ріда.  Проте він повернувся до лікарні 1 січня 2024 року після того, як у нього виникли “ускладнення”, і обстеження виявило інфекцію сечовивідних шляхів. Наступного дня його перевели у відділення інтенсивної терапії для подальшого лікування.

Його розкритикували за те, що він протягом кількох днів не розповідав про це високопосадовцям. Після цього він перепросив за те, що не “забезпечив належне інформування громадськості”.

Водночас Остін віддавав накази та контролював удари по об’єктах єменських хуситів з лікарні. За словами високопосадовця, робив він це “за допомогою повного набору захищених засобів зв’язку”.

15 січня міністра оборони США Ллойда Остіна виписали з лікарні після двох тижнів лікування ускладнень, які виникли після операції через рак простати. Нині міністр відновлюється та планує якомога швидше повернутися до Пентагону.

ЦРУ та інші американські розвідувальні служби надають дані українським воїнам для цілеспрямованих ракетних ударів, відстежують пересування російських військ та допомагають підтримувати шпигунські мережі.

Спікери 23 парламентів та очільниця Європарламенту у спільному листі звернулись до спікера Палати представників США Майка Джонсона із закликом винести на розгляд ухвалений Сенатом законопроєкт, що передбачає понад $60 млрд на допомогу Україні.

Згідно з аналізом нещодавнього витоку файлів поліції КНР, з 2014 року у китайській провінції Сіньцзяні заарештували та ув’язнили сотні тисяч уйгурських жінок, серед яких – релігійні лідерки.

У ЦДЗУ зауважили, що чергова пресконференція президента Володимира Зеленського вкотре продемонструвала небажання глави держави обговорювати найбільш нагальне для українського суспільства питання. Попри одноголосне прохання військових та закону.

Голлівудський актор Джонні Депп приїхав до Турина, щоб зняти в Італії сцени своєї другої режисерської роботи “Моді” (Modі) про життя художника Амедео Модільяні на початку 20-го століття.