Google виділяє 10 млн доларів для підтримки українських стартапів
Джерело: Мінцифри
Компанія Google продовжує підтримувати українські стартапи і відтак починає приймати заявки на другий етап Фонду підтримки Google для стартапів в Україні.
Українські компанії зможуть отримати до $100 тисяч для ведення бізнесу. Ці кошти можна вкласти у відновлення бізнесу, що постраждав через війну, масштабування чи створення нового продукту для виконання завдань компанії.
Окрім фінансування, стартапи можуть отримати додаткові $350 тисяч у вигляді кредитів Google Cloud. Так, стартапи отримають доступ до інноваційних рішень та продуктів Google і зможуть розширити можливості для розвитку команд.
Щоб отримати підтримку від Google, необхідно мати:
- зареєстровану юридичну особу в Україні;
- мінімально життєздатний продукт (MVP), який має потенційний комерційний успіх та цінність для користувачів.
Пріоритет надаватимуть компаніям, які використовують штучний інтелект.
Подати заявку на отримання гранту можна до 5 червня.
Переможців нового етапу Фонду підтримки Google для стартапів в Україні оголошуватимуть поетапно – у червні та вересні 2024 року, а також протягом 2025 року.
Нагадаємо, Google for Startups Ukraine Support Fund уже надав гранти 58 українським стартапам на загальну суму $5 млн. Також стартапи отримали технічну та менторську підтримку для розвитку бізнесу, що значно сприяло відновленню економіки.
- Українські стартапери вперше взяли участь у Bett UK 2024 в Лондоні – найбільшій виставці освітніх технологій.
- 9-12 січня Україна представила дванадцять стартапів на Виставці споживчої електроніки CES 2024 у Лас-Вегасі, США.
- Фонд розвитку інновацій уперше обрав п’ятнадцять найкращих українських стартапів – це компанії, які зробили вагомий внесок у розвиток стартап-екосистеми, продовжують розвиватися й створювати інноваційні розробки навіть в умовах війни.
Американський актор і режисер Шон Пенн набив татуювання у формі одного з державних символів України – герба.
В Україні зафіксували масові збої у роботі низки цифрових сервісів.
У ЦРУ підтвердили, що син заступниці директора відомства – 21-річний Майкл Глосс – загинув у російсько-українській війні у 2024 році.
За повідомленням ЗМІ, Сполучені Штати у приватному порядку запропонували гарантії безпеки для “коаліції охочих” – країн, які готові розгорнути свої війська в Україні у випадку підписання мирної угоди.
Президент США Дональд Трамп заявив про необхідність зустрічі між Україною та Росією на “дуже високому рівні” задля припинення війни.