Ілон Маск назвав себе «євреєм за співучастю» після того, як відвідав концтабір Освенцим
Джерело: Business Insider
Бізнесмен та гендиректор Tesla Ілон Маск висловив свої думки стосовно антисемітизму, зауваживши, що через велику кількість єврейських друзів він може вважати себе “євреєм за співучастю”. Перед цим він відвідав нацистський табір смерті Аушвіц-Біркенау у польському місті Освенцим.
Американський мільярдер відвідав концтабір у компанії консервативного діяча Бена Шапіро. Останній запитав Маска стосовно “радикального сплеску антисемітської активності”.
Той сказав, що його “наївність” у питанні антисемітизму обумовлена тим, що більшість його друзів належать до єврейської спільноти.
“У мене вдвічі більше друзів-євреїв, ніж друзів-неєвреїв, – сказав Маск під сміх Шапіро. – Я більше єврей за співучастю. Я за бажанням єврей. Тож я подумав: “Що саме люди говорять про цей антисемітизм?”. Тому що я ніколи не чую цього за обіднім столом. Це абсурд – принаймні в колі моїх друзів”.
Конференцію організувала Європейська єврейська асоціація в Кракові.
- У грудні Ілон Маск, зазнавши масової втрати рекламодавців через занепокоєння антисемітизмом на його платформі X, доклав чимало зусиль, щоб продемонструвати свою підтримку Ізраїлю.
- У листопаді мільярдер та винахідник Ілон Маск підтримав антисемітський допис у соцмережі X (колишній Twitter), у якому користувач написав про те, що “єврейські громади розпалюють ненависть до білих людей”.
Глава Офісу президента Андрій Єрмак заперечив раніше поширену у ЗМІ інформацію, що Україна нібито відмовлялася від укладання угоди про рідкісноземельні метали зі США. Нині тривають перемовини.
Північна Корея забезпечує 50% боєприпасів, які потребує Росія для повномасштабної війни проти України, заявив глава військової розвідки Кирило Буданов.
У Німеччині у неділю, 23 лютого, відбулися дострокові вибори до Бундестагу. Опубліковані перші прогнози виборів у Німеччині на основі екзитполів.
Глава СБУ Василь Малюк розповів, що служба розробила і нині впроваджує унікальну методику використання безпілотних технологій з метою ефективного знищення ворога та його техніки на полі бою, військових обʼєктів у глибокому тилу РФ, а також, щоб протидіяти розвідувальним дронам.
Американські нафтовидобувні компанії навряд чи повернуться до Росії після завершення війни РФ проти України через понесені збитки, заявив засновник Continental Resources Гарольд Гемм, еотрий фінансував передвиборчу кампанію президента США Дональда Трампа.