Ілон Маск пояснив чому минулого року відмовив Україні в активації Starlink у Криму
Джерело: Ілон Маск в Twitter
Мільярдер, підприємець та засновник компаній “SpaceX” Ілон Маск зазначив, що минулого року відхилив прохання України активувати його супутникову мережу Starlink у кримському портовому місті Севастополь, тому що побоюється співучасті у “великій” війні.
“Був терміновий запит від державних органів на активацію Starlink аж до Севастополя”, – написав Маск.
Він зазначив, що у нього не було іншого вибору, як відхилити екстрений запит від України.
“Очевидним наміром було потопити більшу частину російського флоту на якорі. Якби я погодився на їхній запит, тоді SpaceX був би явним співучасником великої війни та ескалації конфлікту”, – заявив Ілон Маск.
- Американський винахідник, засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск заперечив, що вимикав супутникову мережу Starlink біля узбережжя окупованого Криму, коли ЗСУ намагались атакувати флот РФ.
- Мільярдер та засновник компаній “SpaceX” Ілон Маск відмовив українським військовим увімкнути Starlink поблизу Криму.
- Згідно з дослідженням, оприлюдненим цього тижня Європейською комісією, соціальна мережа X, більш відома як Twitter, Ілона Маска відіграла важливу роль у тому, щоб російська пропаганда про Україну охопила більше людей.
- Ілон Маск визнав, що мав особисту розмову з Путіним у 2022 році.
В останню суботу листопада в Україні вшановують жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів…
Енергетики відновили роботу високовольтної повітряної лінії живлення, що з’єднує тимчасово окуповану Запорізьку АЕС з енергосистемою України. Вона була пошкоджена через російські обстріли.
Британець зізнався, що здійснив підпал лондонського підприємства, пов’язаного з Україною, і що він отримав гроші від іноземної розвідки, ймовірно, російської.
Міністр закордонних справ Польщі, Радослав Сікорський, заявив, що застосування Росією нової балістичної ракети “Орєшнік” з одного боку — ескалація, а з іншого — вияв розпачу, бо Путін не може перемогти.
Росія найближчими днями може провести додаткові випробувальні запуски балістичних ракет “Орєшнік” або подібних до них, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).