Індонезія заборонила компанії Apple продавати нові iPhone

Джерело: Bloomberg

Індонезія заборонила Apple продавати свої нові iPhone у країні, заявивши, що компанія не виконала місцеві інвестиційні вимоги.

“Індонезія заборонила Apple Inc. продавати свої новітні iPhone у найбільшій економіці Південно-Східної Азії, вказавши, що компанія ще не задовольнила місцеві інвестиційні вимоги”, – йдеться в матеріалі.

Згідно із заявою міністерства промисловості Індонезії, новий iPhone 16, випущений у вересні, не може продаватися, оскільки місцевий підрозділ PT Apple Indonesia не виконав вимоги уряду країни щодо 40% вітчизняного вмісту для смартфонів та планшетів. Натомість старіші продукти Apple все ще можуть продаватися в Індонезії.

Як розповіли у виданні, це створює певні труднощі для компанії Apple, яка раніше мала гарні продажі свого флагманського продукту, особливо на ринку Китаю.

Індонезія є економікою вартістю 1 трильйон доларів, де кількість активних мобільних телефонів оцінюється в понад 350 мільйонів, що значно перевищує 270-мільйонне населення цієї країни.

За попередніми даними, причиною катастрофи літака авіакомпанії Air India, що сталася минулого місяця і забрала життя 260 людей, стало припинення подачі палива до двигунів.

Швеція готується орендувати камери у в’язницях Естонії, оскільки в країні не вистачає місць для ув’язнених.

Народний депутат Микола Княжицький розповів про інцидент під час Конференції з питань відновлення України 2025 у Римі. Так, українку Марію Гурську, що керувала групою польських медійників, не допустили до заходу, бо Посольство України в Італії не дало їй акредитації.

Народні депутати з фракцій “Європейська Солідарність” та “Голос” зареєстрували проєкт Постанови ВР з вимогою до Уряду негайно виконати норми закону і призначити керівника БЕБ, визначеного на прозорому і чесному конкурсі – Олександра Цивінського.

Головний координатор німецької військової допомоги Україні, начальник штабу планування в Міністерстві оборони ФРН генерал-майор Крістіан Фройдінг заявив, що перші українські далекобійні ракети, профінансовані Німеччиною, мають надійти на озброєння ЗСУ до кінця липня.