Інтерв’ю Карлсона з Путіним може вплинути на допомогу Україні від США – WP
Джерело: The Washington Post
Інтерв’ю президента Росії Володимира Путіна американському журналісту Такеру Карлсону підтверджує зв’язок Кремля з Республіканською партією Дональда Трампа.
Як зауважили журналісти, цей матеріал мав встати великою перемогою для Карлсона та Путіна. Зокрема для російського диктатора це був шанс виправдати своє повномасштабне вторгнення в Україну, тоді як для журналіста – підвищити свою релевантність після звільнення з телеканалу Fox News і просувати свою нову медіакомпанію.
Зазначається, що Путін використав це інтерв’ю, щоб показати Росію як країну, яка діє в порядку самооборони, в оточенні НАТО та ЦРУ. На думку аналітиків, Путін погодився на інтерв’ю, щоб мати можливість звернутися до республіканців перед виборами президента у США.
“Це може збільшити шанси Дональда Трампа на переобрання та переконати республіканців продовжувати блокувати військову допомогу США Україні”, – переконані журналісти.
Нагадаємо, що раніше в Росії помітили Такера Карлсона, відомого американського журналіста, котрий раніше був ведучим Fox News. Він прибув до Москви.
Згодом він заявив, що візьме інтерв’ю в президента РФ Володимира Путіна. При цьому Карлсон зауважив, що Ілон Маск обіцяв не блокувати його інтерв’ю з Путіним, коли воно буде опубліковане в соцмережі X.
Своєю чергою, фахівці ISW проаналізували частину інтерв’ю президента РФ Володимира Путіна для американського журналіста Такера Карлсона, у якій він розповідав про російсько-українську війну.
Експерти зауважили, що під час інтерв’ю Путін показав, що не прагне до перемовин та має намір знищити Україну як державу. Він також продемонстрував загальну ворожість до Заходу , неправдиво звинувативши його у початку війни.
- Проти колишнього ведучого телеканалу Fox News Такера Карлсона можуть запровадити санкції ЄС. Такий заклик висловили депутати Європейського парламенту через наміри американського журналіста взяти інтерв’ю в російського президента Володимира Путіна.
Запроваджені місяць тому адміністрацією Джо Байдена нафтові санкції проти Росії поступово дають результат, підриваючи російські доходи від експорту нафти. Оскільки китайські переробники зменшили закупівлі через санкції та логістичні проблеми, а ставки фрахту для суден зросли в рази, російським постачальникам доводиться вкотре знижувати ціни.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію станом на 22:00 11 лютого. Загалом, від початку цієї доби відбулося 90 бойових зіткнень.
Міністерство оборони Сирії відмовило російським військовим у допуску на базу флоту у Тартусі. Колону з 30 вантажівок з ракетним озброєнням, що висунулася вранці з авіабази Хмеймім, зупинили військовослужбовці країни.
11 лютого у Міноборони повідомили про початок проєкту “Контракт 18-24” – добровільну ініціативу для українців вікової категорії 18-24 роки, котра готова приєднатися до Сил оборони на один рік.
Заступник міністра оборони бригадний генерал юстиції Сергій Мельник під час робочої зустрічі з уповноваженим з питань захисту української мови Тарасом Кремінем заявив, що держава має сприяти всебічному поширенню української мови в міжособистісному спілкуванні військовослужбовців.