Ірина Верещук переходить на посаду заступниці голови Офісу Президента

Джерело: Ірина Верещук

Ірина Верещук, віцепрем’єр-міністерка, очільниця Мінреінтеграції, яку сьогодні нардепи не змогли звільнити з посади, стане одною з керівників Офісу Президента.

“Президент сказав, що я йому потрібна в ОПУ. Тому переходжу на посаду заступника Голови ОПУ. Служу Українському народові!”, – написала Верещук.

*Після закінчення військового інституту Верещук п’ять років проходила службу на офіцерських посадах в Збройних Силах України.

З травня 2007 до червня 2008 року працювала юристкою Рава-Руської міської ради. З 2010 до 2015 рік – пані мер м. Рава-Руська Жовківського району Львівської області.

У 2019 році – представниця Уряду у Верховній Раді України.

З 2019 року – депутатка Верховної Ради IX скликання. Членкиня Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова підкомітету з державної безпеки та оборони.

Вже у 2021 році Верещук призначили на посаду віцепрем’єр-міністерки – міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

“Велике перезавантаження уряду”

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив у вівторок, 3 вересня, що цього тижня можна очікувати “велике перезавантаження уряду”.

Нардепи погодили відставку міністра юстиції Дениса Малюськи. Рішення підтримали 249 депутатів.

Верховна Рада проголосувала за відставку Ольги Стефанішиної з посади віцепрем’єр-міністерки з питань євроінтеграції та Руслана Стрільця з посади міністра захисту довкілля.

Рада не підтримала відставку Ірини Верещук з посади віцепрем’єр-міністерки та міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Сьогодні ж, 4 вересня, Верховна Рада України прийняла рішення про відставку міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна. За це проголосували 243 депутати.

До слова, звільнити голову Фонду державного майна України Віталія Коваля не вдалося. Відставку підтримали 225 депутатів з 226 потрібних, не вистачило одного голосу.

Росія погодилася постачати газ до невизнаного Придністров’я у формі гуманітарної допомоги. Про це заявив Вадим Красносельський, голова цієї території.

Міністерство оборони Німеччини передало Україні новий пакет військової допомоги.

Нове дослідження надало нові докази “зв’язку кишечник-мозок” — хронічні кишкові інфекції можуть бути пов’язані з розвитком хвороби Альцгеймера.

28 грудня 2024 року в місті Брендон, штат Міссісіпі (США), виявили тіла 30-річної Дженніфер Шеффілд та її колишнього чоловіка Брендона Шеффілда. Чоловік застрелив жінку, а потім покінчив життя самогубством. Незадовго до трагедії загибла розповідала у соцмережі, що між ними стався “мирний” розрив стосунків.

Народний депутат Ярослав Юрчишин пояснив, що законопроєкт №11321, який напередодні ухвалила Верховна Рада, “не обмежує свободу слова, а захищає доброчесні ЗМІ”.