Ірина Верещук переходить на посаду заступниці голови Офісу Президента

Джерело: Ірина Верещук

Ірина Верещук, віцепрем’єр-міністерка, очільниця Мінреінтеграції, яку сьогодні нардепи не змогли звільнити з посади, стане одною з керівників Офісу Президента.

“Президент сказав, що я йому потрібна в ОПУ. Тому переходжу на посаду заступника Голови ОПУ. Служу Українському народові!”, – написала Верещук.

*Після закінчення військового інституту Верещук п’ять років проходила службу на офіцерських посадах в Збройних Силах України.

З травня 2007 до червня 2008 року працювала юристкою Рава-Руської міської ради. З 2010 до 2015 рік – пані мер м. Рава-Руська Жовківського району Львівської області.

У 2019 році – представниця Уряду у Верховній Раді України.

З 2019 року – депутатка Верховної Ради IX скликання. Членкиня Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, голова підкомітету з державної безпеки та оборони.

Вже у 2021 році Верещук призначили на посаду віцепрем’єр-міністерки – міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

“Велике перезавантаження уряду”

Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив у вівторок, 3 вересня, що цього тижня можна очікувати “велике перезавантаження уряду”.

Нардепи погодили відставку міністра юстиції Дениса Малюськи. Рішення підтримали 249 депутатів.

Верховна Рада проголосувала за відставку Ольги Стефанішиної з посади віцепрем’єр-міністерки з питань євроінтеграції та Руслана Стрільця з посади міністра захисту довкілля.

Рада не підтримала відставку Ірини Верещук з посади віцепрем’єр-міністерки та міністерки з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Сьогодні ж, 4 вересня, Верховна Рада України прийняла рішення про відставку міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна. За це проголосували 243 депутати.

До слова, звільнити голову Фонду державного майна України Віталія Коваля не вдалося. Відставку підтримали 225 депутатів з 226 потрібних, не вистачило одного голосу.

Чехія після модернізації трубопроводу може повністю відмовитись російської нафти.

У штабі верховного головнокомандувача Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі відбулася презентація документального фільму під назвою “Операція Курськ”.

Колишнього прем’єр-міністра Грузії та нинішнього лідера опозиційної партії “За Грузію” Георгія Гахарію побили вночі у вестибюлі готелю “Шератон” у Батумі. Внаслідок нападу у нього діагностували струс мозку та перелом носа.

Президент України Володимир Зеленський повідомив деталі чергової масованої повітряної атаки Росії по Україні.

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що, якби він був на місці президента Петера Пеллегріні, позбавив би школяра Симона Оманіка нагороди.