Ізраїльські та палестинські сім’ї слід приймати, як українців, – Рада у справах біженців
Джерело: The Telegraph
Рада у справах біженців закликала уряд Великої Британії ставитися до палестинських та ізраїльських родин, як до українців, і дозволити їм в’їзд до Великої Британії. Благодійні організації Safe Passage International і Helen Bamber Foundation підтримали цю пропозицію.
За оцінками, сотні ізраїльських сімей уже втекли до Британії після нападу ХАМАСу.
Рада у справах біженців попередила, що сотні тисяч людей було переміщено внаслідок конфлікту в Ізраїлі та Газі.
Зараз благодійна організація закликала уряд запровадити екстрену схему возз’єднання сімей за зразком угоди, яка допомогла українцям приїхати до Великої Британії.
За даними Міграційної обсерваторії Оксфордського університету, станом на травень близько 174 000 осіб переїхало до Великої Британії у межах сімейної програми для України та програми спонсорства для українців.
“Уряд Сполученого Королівства має запровадити екстрену схему возз’єднання сімей, щоб люди, які постраждали від конфлікту, могли приєднатися до членів сім’ї у Великої Британії, спираючись на Програму сім’ї для українців”, – йдеться в документах.
Інші пропозиції, викладені в документах, включають медичну евакуацію для тих, хто потребує медичної допомоги, і екстрену захисну візу для “будь-кого в Ізраїлі чи Палестині, постраждалого від конфлікту”.
- Google оголосив у вівторок, 17 жовтня, що пожертвує 8 мільйонів доларів ізраїльським і палестинським організаціям на тлі війни в Ізраїлі.
- Палестинське угруповання ХАМАС опублікувало перше відео із заручницею, яку вони захопили під час атаки на Ізраїль.
- 16 жовтня кардинал П’єрбаттіста Піццабалла, патріарх Єрусалима, заявив, що готовий обміняти себе на ізраїльських дітей, яких взяли у заручники бойовики ХАМАСу та нині утримують у секторі Гази.
- 11 жовтня Папа Римський Франциск у своєму найрішучішому коментарі з початку конфлікту на Близькому Сході закликав звільнити всіх заручників, захоплених бойовиками ХАМАСу, і заявив, що Ізраїль має право захищатися.
Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.
10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.
Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.
Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.