Ізраїльські та палестинські сім’ї слід приймати, як українців, – Рада у справах біженців

Джерело: The Telegraph

Рада у справах біженців закликала уряд Великої Британії ставитися до палестинських та ізраїльських родин, як до українців, і дозволити їм в’їзд до Великої Британії. Благодійні організації Safe Passage International і Helen Bamber Foundation підтримали цю пропозицію.

За оцінками, сотні ізраїльських сімей уже втекли до Британії після нападу ХАМАСу.

Рада у справах біженців попередила, що сотні тисяч людей було переміщено внаслідок конфлікту в Ізраїлі та Газі.

Зараз благодійна організація закликала уряд запровадити екстрену схему возз’єднання сімей за зразком угоди, яка допомогла українцям приїхати до Великої Британії.

За даними Міграційної обсерваторії Оксфордського університету, станом на травень близько 174 000 осіб переїхало до Великої Британії у межах сімейної програми для України та програми спонсорства для українців.

“Уряд Сполученого Королівства має запровадити екстрену схему возз’єднання сімей, щоб люди, які постраждали від конфлікту, могли приєднатися до членів сім’ї у Великої Британії, спираючись на Програму сім’ї для українців”, – йдеться в документах.

Інші пропозиції, викладені в документах, включають медичну евакуацію для тих, хто потребує медичної допомоги, і екстрену захисну візу для “будь-кого в Ізраїлі чи Палестині, постраждалого від конфлікту”.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.

Половина поставок озброєння не надходить в Україну вчасно, що ускладнює ведення бойових операцій на фронті.

Станом на ранок 25 лютого в електроенергетичній системі України немає дефіциту електроенергії. Водночас високовольтна лінія, що живить Запорізьку атомну електростанцію, залишається відключеною.