Командир спецпідрозділу ГУР: «росіяни мають розуміти, що ми можемо з’явитися будь-де»

Джерело: командир спецпідрозділу ГУР в  інтерв’ю “Українській правді”

Спецпідрозділ Головного управління розвідки МО України Тимура брав участь у низці відомих операцій ГУР, і переконує, що росіяни мають бути готовими до появи українських бійців “будь-де”.

Командир, ім’ям котрого і названо спецпідрозділ ГУР МО України Тимур розповів про перебіг операцій, які змінювали хід війни РФ проти України.

Так, розповідаючи про ключові операції спецпідрозділу, Тимур зазначив, що їх було вже понад 20. Розвідники працюють і на морі, і на річках, і на полях. Часто в операціях спільно беруть участь суміжні підрозділи.

Зокрема впродовж місяця, коли тримали “дорогу життя” на Бахмут, там з бійцями працювали підрозділи Збройних сил України.

На Запорізькому напрямку, розвідки працювали в районі П’ятихатки, брали участь у бою за Жереб’янки. Якщо про водні операції мовити – від Скельки до Енергодара – там було декілька висадок.

Також минулого року робили рейд на Нову Каховку, потім на Великий Потьомкінський острів. Розвідник зауважив, що на Херсонщині інша специфіка, бо там є острівці, де можна сховатися і маневрувати.

У Новій Каховці ми вразили пункт управління противника, дві бойові машини і 12 військовослужбовців ліквідували, одного взяли в полон. Якою була мета рейду? – Розвідка і дорозвідка вогневих позицій противника. Підрахунок часу, за який їм [росіянам] підходять резерви….Коли мене питають про мету операції, то вона завжди одна – це робота на повернення нашої землі. Ми повинні робити різні кроки, щоб противник розумів, що ми можемо з’явитися будь-де, — наголосив розвідник.

Раніше ми повідомляли, що у ніч з 31 січня на 1 лютого воїни спецпідрозділу “Group 13” ГУР знищили ракетний катер “Івановець” Чорноморського флоту РФ.

Також у Головному управлінні розвідки Міноборони України розповіли історію Героя України полковника Олега Бабія, котрий загинув під час виконання бойового завдання. В останньому бою його підрозділ знешкодив три ворожі літаки ТУ-22, які бомбили Україну.

Триває 1236-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.

За оцінками аналітиків, російські комбіновані атаками дронами і ракетами спрямовані на підрив морального духу українців.

Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.

10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.

Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.