Макрон заявив, що французька підтримка України «не має меж»
Джерело: Le Monde
Президент Франції Емманюель Макрон під час зустрічі з лідерами парламентських фракцій заявив, що підтримка Києва з боку Франції “не має меж”.
За даними видання, у четвер вранці, 7 березня, Макрон зустрівся з партійними лідерами, щоб обговорити ситуацію в Україні після його нещодавніх заяв щодо можливості відправлення наземних військ.
Тоді, як зазначається, заяви Макрона викликали ажіотаж серед союзників Франції та різку критику з боку її супротивників.
“Я дуже стурбований позицією Емманюеля Макрона. З того моменту, як ми розглядаємо можливість відправлення французьких військових і солдатів із французької армії, або, принаймні, коли ми робимо цю можливість відомою для такої ядерної держави, як Росія, це безвідповідально і вкрай небезпечно для миру в усьому світі”, – заявив Жордан Барделла, голова Національного об’єднання.
За словами євродепутата, Макрон пояснив лідерам партій, що підтримка України з боку Франції “не має меж”. Це підтвердив і національний секретар Французької комуністичної партії Фаб’єн Руссель.
“Позиція Франції змінилася: більше немає червоних ліній, більше немає обмежень”, – сказав він.
Тоді як генеральна секретарка Європейського екологічного руху “Зелені” Марін Тондельє зазначила, що “оскільки ми маємо справу з Володимиром Путіним, у якого явно немає меж, встановити деякі власні внутрішні межі означає дати йому перевагу”.
“Вкрай тривожно бачити, як президент Франції пояснює людині, яка має ядерну зброю, яка є у нас самих, що ми маємо показати, що у нас немає обмежень”, – прокоментувала вона.
- Президент Франції Емманюель Макрон у вівторок, 5 березня, заявив, що союзникам України час активізуватися й “не бути боягузами”.
Коли в інформаційному просторі з’являється згадка про “безвісти зниклих” – нерідко у суспільства це асоціюється…
Глава МЗС Чехії Ян Ліпавський, критикуючи поїздку прем’єра Словаччини Роберта Фіцо до президента РФ Володимира Путіна, наголосив, що раніше саме Чехія вирішила відмовитися від постачань російського газу.
Схоже, що до кінця 2024 року Росії вдалося досягти темпів виробництва до 2000 Shahed-136 на місяць. Такі висновки можна зробити, аналізуючи фото уламків дрона з номером “Ы 11934”, збитого під час атаки на Харків 21 грудня.
За словами керівника Центру протидії дезінформації, офіцера Сил оборони України Андрія Коваленка, 60% артилерійських і мінометних снарядів, які РФ використовує в Україні, нині надходять з Пхеньяна.
Викладач Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Микита Василенко заявив, що присутність іноземних військових в Україні може “покращити демографічну ситуацію”. Для цього він використав вислів, що українки “сексуально голодні”, а “іноземні миротворці” мають гроші.