Мексика направила сотні солдатів для посилення охорони кордону зі США

Джерело: Reuters
Мексика направила сотні солдатів до кордону зі Сполученими Штатами згідно з угодою, яка дозволила уникнути запровадження мит на мексиканський імпорт, за умови, що країна зможе зупинити наркотрафік до США.
Мексиканські війська будуть розгорнуті в найбільш проблемних районах вздовж кордону, де спостерігається високий рівень нелегальної міграції та торгівлі наркотиками та зброєю. Це включає прикордонні штати Нижня Каліфорнія, Сонора та Тамауліпас.
Деякі аналітики вважають, що велика концентрація мексиканських військ на кордоні може призвести до того, що інші вразливі регіони країни залишаться без належного рівня безпеки.
- У районі Фронтон, Техас, неподалік кордону, підозрювані члени мексиканського картелю відкрили вогонь по прикордонним агентам США під час переправлення групи нелегальних мігрантів через річку. Про це повідомляють кілька джерел у правоохоронних органах.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.
У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.