Міжнародні партнери забезпечать холодильниками установи та заклади, які опікуються ВПО

Джерело: Мінреінтеграції

Міжнародні партнери забезпечать побутовими холодильниками установи та заклади, які опікуються внутрішньо переміщеними особами.

У межах проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні” до Закарпатської, Кіровоградської та Вінницької областей доправлять 638 холодильників.

Проєкт реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) за фінансування Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

На початку січня зазначені області вже отримали перші партії побутової техніки. Зокрема, до Закарпатської області було доправлено 77 холодильників зі 134 запланованих, до Кіровоградської – 169 із 276, до Вінницької – 40 із 228.

Побутовою технікою забезпечать установи та заклади, які опікуються внутрішніми переселенцями, а також місця тимчасового проживання (МТП) переміщених осіб. Перелік адрес доставлення був погоджений із відповідними ОВА за результатами засідання Координаційного штабу з питань ВПО.

Надана допомога покликана поліпшити умови проживання в МТП відповідно до постанови КМУ № 930, якою затверджено Порядок функціонування місць тимчасового проживання ВПО.

Ця постанова була розроблена Мінреінтеграції на виконання Стратегії державної політики щодо внутрішнього переміщення на період до 2025 року.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.

Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.