Міжнародний кримінальний суд у Гаазі зазнав кібератаки
Джерело: NOS
Минулого тижня Міжнародний кримінальний суд у Гаазі став жертвою кібератаки, але відомо про це стало лише зараз.
“Минулого тижня Міжнародний кримінальний суд у Гаазі зазнав кібератаки. Про це суд повідомив після запитань NOS. МКС не хоче повідомляти, наскільки масштабною була атака та якого вона була типу”, – йдеться у повідомленні.
Як розповіли у виданні, зловмисникам вдалося захопити велику кількість конфіденційних документів. Однак МКС цієї інформації не підтверджує і відмовляється надавати подробиці інциденту.
При цьому зазначається, що атака розслідується у співпраці з нідерландською владою. Також буде перевірено, чи стоїть за цим нападом іноземний уряд.
Водночас у виданні зауважили, що Міжнародний кримінальний суд у Гаазі розслідує та, за потреби, судить осіб, обвинувачених у найтяжчих злочинах, серед яких – геноцид, воєнні злочини, злочини проти людяності.
У зв’язку з цим інформація, якою володіє МКС, дуже конфіденційна.
У короткому повідомленні Міжнародний кримінальний суд вказав, що наприкінці минулого тижня виявив аномальну активність, що впливає на його інформаційні системи, і що було вжито відповідних заходів.
- Дві групи російських хакерів намагалися зірвати саміт оборонного альянсу НАТО у Вільнюсі, поширюючи дезінформацію та очевидні розвідувальні документи в Інтернеті, повідомила дослідницька компанія соціальних мереж Graphika.
Американський актор Лієв Шрайбер і фронтмен та засновник гурту Gogol Bordello Євген Гудзь у Нью-Йорку спекли великодні паски з борошна, яке зібрали на розмінованих полях на півночі Харківщини й експортували до США.
Німецькі урядовці блокують постачання Туреччині близько 30 винищувачів Eurofighter через арешт мера Стамбула Екрема Імамоглу — ключового політичного суперника президента Реджепа Таїпа Ердогана.
Речник Пентагону Шон Парнелл підтвердив скорочення місії військ США в Сирії.
Поліція затримала ще двох підлітків, причетних до побиття українського військового у Києві 18 квітня.
Президент Франції Емманюель Макрон запросив науковців з усього світу приїхати працювати до Франції або Європи. Це відбулось на тлі того, як адміністрація президента США Дональда Трампа почала скорочувати фінансування університетів та науково-дослідних установ.