Минулого місяця імпорт Китаєм російської нафти досяг рекордного рівня

Джерело: Reuters

Згідно з даними Головного митного управління, у березні Росія залишалася головним постачальником нафти в Китай.

Імпорт Китаю з Росії, включаючи поставки через трубопроводи та морські перевезення, зріс на 12,5% за рік до 10,81 мільйона метричних тонн.

Також накопичення російської сирої нафти для зберігання в стратегічних резервах китайської компанії CNOOC вплинуло на збільшення імпорту з Росії.

Дані консалтингової компанії Kpler прогнозують, що морські поставки з Росії досягнуть рекордного рівня в 1,82 мільйона барелів на добу.

Зазначимо, що попри обмеження, російська нафта знову продається за ціною, значно вищою аніж 60 доларів за барель – граничну ціну, встановлену країнами G7 у спробі позбавити РФ доходів для подовження повномасштабної війни проти України.

Станом на 22:00 в суботу, 22 листопада, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 187.

ЗМІ Німеччини оприлюднили 1000-сторінковий документ “Operations Plan Germany”, в якому детально описано, як країна планує відповісти на війну з Росією. 

Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів. 

В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.

За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.