На Каньє Веста подали до суду через порушення авторських прав
Джерело: Hypebeast
Репер Каньє Вест знову зіткнувся з судовим позовом. Тепер артиста звинувачують у порушенні авторських прав.
Позов проти репера подав DJ Khalil та три інші виконавці щодо двох треків з альбому “DONDA”.
Відповідно до позову, четверо музикантів спільно домагаються справедливості щодо двох пісень, “Moon” і “Hurricane”, остання з яких отримала премію Ґреммі” у 2022 році.
У минулому вони працювали з іншими відомими виконавцями, включаючи Емінема, Дрейка та The Weeknd.
За даними Bloomberg Law, ситуація почалась у 2018 році, коли група співпрацювала над ідеями, помістила їх у композитний пакет і надала доступ для покупки потенційним покупцям. Серед зацікавлених був Каньє, який нібито попросив використати їхню роботу для пісні “Hurricane”. Однак попри те, що запит репера відхилили, він все ж використав ідеї. До того ж Каньє не згадав самих виконавців у пісні.
У позові стверджується, що це був “акт відвертої нахабності”. Музиканти звертаються до суду присяжних і наголошують на доходах, які репер отримав від випуску цих пісень.
Загалом вони стверджують, що станом на 1 березня 2024 року на “Moon” і “Hurricane” заробили щонайменше 15 мільйонів доларів США від потокового передавання, а відтворення пісень на прослуховуванні принесло близько 14 мільйонів доларів.
Вони також стверджують, що Каньє отримав прибуток від партнерства з Gap і Balenciaga, які були пов’язані з альбомом, заявляючи про використання треків. У позові названо Каньє Веста, а також Universal Music Group, GOOD Music, Yeezy LLC і Universal Music Group.
- Команда програмістів подала позов до окружного суду США проти американського репера Каньє і його керівника справами Майло Яннопулоса, звинувативши їх “примусовій праці та жорстокому або такому, що принижує гідність, поводженні”.
- На репера Каньє Веста подала позов за сексуальні домагання, порушення та незаконне розірвання контракту жінка, яка працювала його помічницею протягом двох років.
4 травня у Празі Володимир Зеленський спільно з главою Чехії Петром Павелом домовилися про продовження оборонної, політичної та гуманітарної підтримки України.
Ієромонах Макарій з Іваново-Вознесенської єпархії Російської православної церкви заявив, що освячення балістичних ракет не суперечить “принципам християнства”, якщо ці ракети “приносять користь людям”.
Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Григорій Іщенко оцінив, що Чорнобильська зона відчуження буде придатною для життя не менш ніж через 20 тисяч років.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 травня. Від початку цієї доби відбулося 201 бойове зіткнення.
Кабінет Міністрів затвердив положення про діяльність державного агентства ПлейСіті, а саме те, як воно працюватиме та чим займатиметься.