На Луганщині росіяни проводять «навчання» для окупаційних адміністрацій регіону – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву
На тимчасово окупованих територіях Луганської області російські загарбники розпочали навчання для зрадників, що працюють в окупаційних адміністраціях.
Зокрема, колаборантів навчають “державній справі”. Загалом зібрали 65 працівників окупаційних адміністрацій регіону.
Навчання проводять звезені гастарбайтери з РФ, а саме працівники Російської академії народного господарства та державної служби при президентові РФ (РАНХіГС).
Завдяки місцевому підпіллю відоме й місце навчання, яке відбувається у захоплених приміщеннях Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.
У ЦНС зауважили, що встановлено усіх 65 “студентів”, а також “викладачі”, й кожен з них понесе відповідальність за злочини проти України.
- На тимчасово окупованих землях півдня України ворог продовжує мобілізаційну підготовку місцевого населення до лав ворожої армії.
- За даними Генштабу ЗСУ, у зв’язку із катастрофічними втратами російської армії очікується, що у найближчий час в РФ та на тимчасово окупованих нею територіях України розпочнеться масова примусова мобілізація населення. Її показники за різними оцінками можуть становити від 400 до 700 тисяч осіб.
Міністерство юстиції передбачає, що запуск усіх реєстрів після масштабної кібератаки вдасться здійснити до кінця січня. Про відновлення роботи державних реєстрів після масштабної кібератаки з боку РФ повідомив перший заступник міністра юстиції Микола Кучерявенко.
Президент Росії Володимир Путін на майбутніх переговорах щодо України з Дональдом Трампом має намір вимагати радикального скорочення військової співпраці Києва з НАТО та “назавжди” відмови від планів стати членом блоку, інформують близькі до Кремля джерела.
15 січня Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав у період дії воєнного стану (реєстр. №12378).
Міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс заявив, що якби Київ запросив розміщення військ деяких західних країн, включно з Литвою, в Україні, це питання обговорювалося б із союзниками, і литовський прапор там був би присутній.
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск після зустрічі з Володимиром Зеленським запевнив у гарантіях безпеки для України.