На ТОТ окупанти не можуть запустити роботу промисловості через дефіцит води, – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

У Центрі національного спротиву повідомили, що на тимчасово окупованих територіях ворог не може відновити повну роботу захоплених промислових об’єктів через відсутність достатнього обсягу прісної води.

Зараз російські окупанти забезпечують лише 60% потреб захоплених регіонів на сході водою, що не дозволяє задовольнити потреби навіть місцевого населення. Це може призвести до недостачі води під час опалювального сезону.

У таких обставинах неможливий повний запуск промислових об’єктів, зокрема нафтохімічної промисловості та лісоперероблювання. Це призводить до високого рівня безробіття на ТОТ.

Важливо зазначити, що відповідно до міжнародного права, саме на окупантах лежить відповідальність за забезпечення життєдіяльності мешканців цих регіонів.

Росія та Іран планують укласти договір про стратегічне партнерство за кілька днів до інавгурації обраного 47-м президентом США Дональда Трампа, 20 січня. Договір замінить угоду 2002 року, що передбачає співпрацю в енергетиці, транспорті та сільському господарстві.

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов запалює першу свічку на ханукії, виготовленій з уламків ворожих ракет і дронів, скерованих Росією по Україні.

У Генеральному штабі поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 25 грудня. З початку доби відбулося 211 бойових зіткнень.

Глава Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив, що внаслідок ворожої ракетної атаки 25 грудня у Дніпрі пошкоджені дитячі садочки та школи, а також приватні будинки.

У вечір Різдва у ГУР вшанували подвиг розвідників-диверсантів, котрі серед перших перенесли війну на територію ворога, — воїнів підрозділу “Братство” у складі “Спецпідрозділу Тимура” ГУР МО України — Максима “Непийпива” Михайлова, Тараса “Тарасія” Карпюка, Юрія “Святошу” Горовця, Богдана “Аполлона” Лягова.