На війні загинув кандидат у майстри спорту з фехтування Ростислав Лівач

Джерело: НОК України у Facebook

На російсько-українській війні загинув кандидат у майстри спорту з фехтування на шаблях Ростислав Лівач. Він став боронити Україну з початку повномасштабного російського вторгнення.

Спершу він перебував в лавах 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс” оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних сил України. Надалі долучився до складу 78-го окремого десантно-штурмовому полку “Герць” Десантно-штурмових військ ЗСУ.

За даними НОК, він загинув 6 червня. Прощання з Ростиславом Лівачем відбулося 12 червня 2024 року.

Довідка. Ростислав Лівач народився 25 січня 1987 року. Своє дитинство та юність він провів у Львові, де здобув середню освіту в загальноосвітній школі №59. Після школи Ростислав продовжив навчання у Львівському державному університеті фізичної культури, де здобув ступінь бакалавра та спеціаліста з олімпійського та професійного спорту.

Ростислав Лівач досяг значних успіхів у спорті, зокрема у фехтуванні на шаблях. Він був кандидатом у майстри спорту, активним учасником Всеукраїнських змагань, переможцем та багаторазовим призером чемпіонатів Львівської області.

У нього залишилися мати, батько, бабуся та брат.

Росія вербує іноземних жінок на роботу на заводах, що виробляють дрони “Shahed”, якими потім російські окупанти атакують міста України.

Триває 1159-та доба повномасштабної російсько-української війни. За це час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 948 тисяч осіб.

Американські посадовці під час переговорів у Лондоні підтвердили позицію Дональда Трампа не підтримувати членство України в НАТО, однак вони зауважили, що це не зобов’язуватиме майбутніх президентів США чинити спротив.

У Сполучених Штатах підготували законопроєкт, авторами якого вступають 60 сенаторів, який передбачає можливість застосувати додаткові санкції щодо Росії.

За оцінками аналітиків, російська армія готується систематично інтегрувати використання мотоциклів у війні проти України, щоб “компенсувати досвідченість” українських операторів БпЛА.