На Волині українці стали отримувати повістки поштою
Джерело: VSN
На Волині почали надсилати повістки військовозобов’язаним поштою. Пресофіцерка Волинського ТЦК та СП Уляна Кравчук повідомила, що такі повістки вважаються врученими, навіть якщо адресат їх не отримав.
Резервістам і військовозобов’язаним надсилають повістки на оновлення військово-облікових даних рекомендованими листами на адресу, вказану особою в територіальному центрі або за останнім місцем реєстрації.
Підтвердженням вручення вважається день отримання рекомендованого листа, день відмови від його отримання або відмітка про відсутність особи за адресою. Повістка вважається належним чином врученою навіть у разі, якщо адресат її не отримав.
Кравчук також зазначила, що за неявку до ТЦК у визначений час особа несе адміністративну відповідальність. РТЦК виносить постанову про накладення адміністративного стягнення, яке також надсилається поштою. Водночас сплата штрафу не звільняє від виконання військового обов’язку.
- В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.
- Відтепер українська компанія Опендатабот також показуватиме штрафи від ТЦК та СП.
Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.
Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.
У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.
Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.
Десять співробітників Служби безпеки України та десять військовослужбовців Збройних сил України пройшли тижневе навчання у Національній лабораторії Айдахо, США, де вивчили методи зі збору доказів для криміналістичної експертизи після можливого ядерного удару.