Нафтовий танкер РФ розвернувся через кілька годин після того, як потрапив під санкції США

Джерело: Bloomberg

Російський нафтовий танкер майже миттєво зробив розворот біля узбережжя Португалії після того, як потрапив під санкції США.

8 лютого, NS Leader, який належить Російській Федерації, прямував до порту Балтійського моря Приморськ для завантаження. О 14:00 за вашингтонським часом США запровадили нові санкції проти російської нафти.

Зазначається, що танкер, який повинен був взяти свій наступний вантаж приблизно через 10 днів, зменшив швидкість вдвічі, розвернувся і змінив пункт призначення на “для замовлень”, свідчать дані відстеження суден та інформації про судноплавство.

Двома місяцями раніше, також потрапивши під санкції, судно “Виктор Бакаєв” здійснило такий самий маневр у схожому місці, зупинивши свій рейс до іншого російського нафтового експортного термінала. Тепер “Виктор Бакаєв” стоїть на якорі в одному із чорноморських портів, більше не перевозячи товари.

Такі дії росіян підтверджує той факт, що санкції Заходу, які посилюються з кінця минулого року, мають вплив.

Раніше ми повідомили, що 14 танкерів, завантажених 10 мільйонами барелів російської сирої нафти сорту “Сокіл”, застрягли біля узбережжя Південної Кореї на кілька тижнів через санкції США та проблеми з оплатою.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.