Називає себе «Богородицею» та «цілителькою»: що відомо про жінку, реакція соцмереж

Джерело: Букви

В мережі з’явилася Ганна Фесун, яка називає себе “Богородицею” та каже, що може зцілювати людей. Однак такі заяви викликали неоднозначну реакцію користувачів.

“Я Є Жива Богородиця. Втілена Богородиця Матір Всесвіту… Зцілюю Людей Родини Роди Землю. Відроджую Життя”, – пише про себе жінка.

Скрін соцмереж

Однак користувачі соцмереж розповіли історії про діяльність жінки та припускають, що вона просто намагається заробити кошти.

“Мені написала малознайома дівчина. Просила гроші, щоб дати “жінці, яка енергетично підтримує” її коханого, який у комі. Далі зʼясувалось, що коханий понад півроку у комі. За кордоном у лікарні. А в Україні якась жінка “шле енергію”, щоб він жив. Вона це може робити тільки тоді, якщо дівчина буде їй віддячувати. Енергія працює в обмін на кошти, як я зрозуміла”, – написала Надія Потоцька. 

Вона з’ясувала, що ї знайома вже взяла борг у понад 25 людей і проводить збори коштів, оскільки вірить у силу тієї жінки.

Користувачка Олександра Горчинська розповіла подібну історію.

“Наприклад, відомо про жінку, партнер якої, як я зрозуміла, іноземець-військовослужбовець, що зазнав поранення в Україні, перебуває в комі. Він лежить у лікарні в Німеччині, де має хороших лікарів. Проте його партнерка активно збирає гроші по знайомих на те, аби оплатити “послуги” пані Богородиці”, – написала вона.

Ще один користувач, Богдан Логвиненко закликав бути пильними щодо дій жінки.

“Вже кілька військових написали, що дружини їх побратимів, які перебувають у важкому стані, збирають не на ліки, а на “зцілення богородицею””, – написав він.

Деякі користувачі зазначили, що саме у важкі періоди часто відбувається “сплеск” так званих “шарлатанів”.

“Наше суспільство зараз в стані перманентного інтенсивного стресу, з постійною загрозою життю і здоровʼю – своєму і близьких, з непевністю у майбутньому, під постійним тиском негативних новин, срачів, недовіри до всього і всіх. Усе це разом робить нас зболеними і супервразливими до різного роду шарлатанства, особливо такого, яке обіцяє нам полегшення, просвітлення…”, – написала одна з користувачок.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) наголошує, що для здорового зростання дітям потрібно менше сидіти й більше рухатися. Хоча гаджети можуть розважати і навчати, їхнє надмірне використання може спричинити проблеми. Зменшення екранного часу покращує якість сну, фізичне й психічне здоров’я та надає більше часу для ігор і дослідження світу.

У пункті пропуску на півдні Одеської області в одного з пасажирів автобуса правоохоронці знайшли старовинні монети та колекційні марки.

У НЕК “Укренерго” поінформували, що 9 жовтня заходи обмеження споживання не прогнозуються. Водночас у компанії закликали споживати електроенергію ощадливо.

У Японії розробили застосунок на основі штучного інтелекту, здатен розпізнавати біль у котів, просканувавши морду тварини.

У вівторок, 8 жовтня Роскомнадзор заблокував американський месенджер Discord через “порушення вимог законодавства”. Водночас оштрафували й соцмережу Pinterest.