Під час нічного обстрілу РФ серйозно пошкодила дві українські ТЕС – ДТЕК
Джерело: ДТЕК
Під час масованої ракетної атаки у ніч на 1 червня росіяни серйозно пошкодили дві теплоелектростанції компанії ДТЕК.
За повідомленням компанії, внаслідок атаки суттєвих пошкоджень зазнало обладнання ТЕС.
Зараз на місці влучань працюють енергетики, аби ліквідувати наслідки.
У ДТЕК наголосили, що це вже вшосте за 2,5 місяці російська армія б’є по українських ТЕС.
“З початку повномасштабного вторгнення теплоелектростанції ДТЕК були обстріляні понад 180 разів. За цей період від обстрілів на станціях 51 працівника було поранено, троє енергетиків загинуло”, – повідомили у компанії.
Зауважимо, що за даними міністра енергетики України Германа Галущенка, цієї ночі росіяни вдарили по енергооб’єктах у п’яти українських областях.
- 17 травня на засіданні уряду прийнято рішення про виділення з резервного фонду державного бюджету 725,6 млн грн для відновлення інфраструктурних об’єктів Зміївської та Трипільської теплоелектростанцій ПАТ “Центренерго” для ліквідації наслідків ракетних обстрілів, що здійснюються РФ.
7 липня уряд Великої Британії оголосив про запровадження нових санкцій проти Росії у зв’язку з використанням хімічної зброї під час повномасштабної війни проти України. До санкційного списку внесли двох російських громадян та одну установу.
Фахівці лабораторії Абхазького центру екологічного моніторингу виявили у прибережних водах мазут, що опинився в Чорному морі після аварії російських танкерів у Керченській протоці в грудні 2024 року.
7 липня під час патрулювання високогірної ділянки українсько-румунського кордону військовослужбовці відділу прикордонної служби “Ділове” Мукачівського загону виявили тіло невідомого чоловіка.
З початку повномасштабного вторгнення в Україну в Росії зафіксовано щонайменше 20 загадкових смертей високопосадовців та осіб, пов’язаних із владними структурами. Частина з них офіційно кваліфікується як самогубства, частина – як раптові зупинки серця, падіння з висоти або нещасні випадки.
Попри популярність чотириденного робочого тижня у багатьох країнах світу, в Україні його запровадження поки не розглядається на законодавчому рівні. У Державній службі зайнятості зазначають, що під час війни ринок праці функціонує за особливими умовами, тоді як скорочення тривалості робочого часу наразі можливе лише індивідуально – за домовленістю з роботодавцем.