Під час нічної атаки на Одещину окупанти пошкодили міжнародний пункт пропуску
Джерело: речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк в етері телемарафону
Під час атаки БпЛА на Одещину вночі 26 вересня російські безпілотники пошкодили прикордонну інфраструктуру у міжнародному пункті пропуску.
Як зазначила Гуменюк, під атакою російських дронів опинилось Подунав’я, де внаслідок влучання БпЛА загорівся автотранспорт у зоні очікування оформлення.
Речниця додала, що є інформація про двох постраждалих водіїв, яким надали медичну допомогу. Окрім цього, був великий ризик для пасажирів автобуса, який готувався до перетину кордону.
“Тим не менше, результативність бойової роботи сил ППО – надзвичайно висока. Усього за час нічної атаки були знищені 10 “Шахедів” над Одещиною, 3 – над Херсонщиною, 6 – над Миколаївщиною, 3 – над Кіровоградщиною”, – заявила вона.
Як відомо, вночі 26 вересня російські окупаційні війська атакували Одеську область дронами-камікадзе. Є постраждалі та руйнування.
- Уночі 25 вересня противник атакував Одещину “Шахедами”, “Оніксами” та “Калібрами”, ППО вдалося збити всі БпЛА та більшість ракет, проте внаслідок влучання постраждала припортова інфраструктура.
Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.
Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.
14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.
У низці приватних переговорів з командою Дональда Трампа трансатлантичні партнери висловили аргументи на користь продовження підтримки України. У результаті, союзники заявили, що нова адміністрація США не стане змушувати Київ до передчасних переговорів з Росією.