Південна Корея, США та Японія засудили Північну Корею за торгівлю зброєю з РФ

Джерело: Reuters

В четвер, 18 січня, на зустрічі в Сеулі (Південна Корея) ядерні посланці Південної Кореї, Сполучених Штатів і Японії засудили Північну Корею за її нещодавні ракетні випробування, торгівлю зброєю з Росією та дедалі більш ворожу риторику.

“Сполучені Штати також глибоко стурбовані нещодавнім зростанням ворожої риторики, зокрема щодо Республіки Корея, з боку режиму КНДР (Північної Кореї)”, – сказав старший чиновник США з питань Північної Кореї Чон Пак.

Представник Японії Хіроюкі Намазу заявив, що необхідно ретельно стежити за тим, що Росія може надати Північній Кореї в обмін на озброєння.

Протягом останніх років три країни посилили спільні зусилля для стримування КНДР, включаючи тристоронні зустрічі та запуск системи обміну даними про попередження про ракети в грудні.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.