По Харкову вперше з 2022-го року вдарили авіабомбами: по школі та багатоповерхівках
Начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов підтвердив чутки щодо ударів по Харкову керованими авіаційними бомбами (КАБ) – вперше з 2022 року.

Джерело: Сергій Болвінов
“Під ударом Шевченківський район, за інформацією, що перевіряється, ворог застосував дешевий аналог крилатої ракети. Це УМПБ Д-30 СН, що виготовлений на базі ФАБ-250“, – повідомив Болвінов.
Загалом КАБами ударили двічі: перше влучання – по загальноосвітній школі, друге – поміж житлових будинків. Росіяни для ударів по Харкову не використовували авіацію вже протягом двох років.
Відомо про одного загиблого чоловіка, який під час удару перебував на вулиці, біля будинку.
Згідно з інформацією мера Харкова Ігоря Терехова, кількість поранених зросла до 16 осіб. Триває обхід квартир, що постраждали; на місці працюють всі служби, розпочалася рятувальна операція.
Сергій Болвінов звернувся до харків’ян і гостей міста:
“Я знаю – всі звикли до сигналу повітряної тривоги. Мало хто реагує на нього та ховається в укриття. Але я не втомлюся попереджати – ворог використає і це. Нині застосовує важче озброєння по місту. Тому закликаю: бережіть своє життя та життя дітей і близьких. Зважайте на можливість повторних ударів“.
- Нагадаємо, що сьогодні, 27 березня, армія РФ завдала двох ударів по багатоквартирних будинках Шевченківського району Харкова.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.