Понад 17 тисяч відгуків на вакансії: перші підсумки рекрутингу до Сил оборони України

Зображення: Міноборони
Джерело: Міноборони
У Міністерстві оборони розповіли про перші результати рекрутингу до Сил оборони України.
Наприкінці 2023 року Міноборони уклало угоди із чотирма компаніями, які безоплатно надали свої майданчики і почали співпрацю в інтересах поповнення українського війська мотивованими фахівцями.
Нині оборонне відомство співпрацює із такими платформами розміщення вакансій: thelobbyx.com, Work.ua, Robota.ua, Olx.ua.
389 підрозділів Сил безпеки й оборони України розміщують свої оголошення на профільних ресурсах. Актуальних вакансій – вже 1 847.
За словами заступниці міністра оборони України Наталії Калмикової, проєкт отримав позитивну реакцію у суспільстві і набирає обертів – люди активно відгукуються на вакансії.
Відтак, зараз вже є понад 17 500 відгуків на розміщені вакансії. Це в середньому 9 відгуків на одну вакансію.
“Кількість відгуків зростає на всіх майданчиках щотижня. Так само зростає кількість вакансій від військових частин, яких стає все більше. Прогнозую, що наступні місяці ми матимемо відчутну позитивну динаміку – мовиться про тисячі залучених людей. Окрема подяка компаніям-партнерам, які безоплатно для Міноборони проводять власні інформаційні та рекламні кампанії проєкту рекрутингу”, – зазначила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова.
Окрім цього, організовано навчання для кадрових служб військових частин.
Наразі готується до запуску Агенція рекрутингу Міністерства оборони України.
У відомстві зазначили, що рекрутинг – це паралельний процес із мобілізацією, який базується на підписанні контракту до кінця особливого періоду. При цьому, людина йде у визначену частину і на визначену посаду, максимально використовуючи свій цивільний досвід. Окрім того, контракт має низку переваг щодо соціального забезпечення.
- У Міністерстві оборони повідомили про початок проєкту з рекрутингу до Збройних сил України.
- 5 листопада міністр оборони Рустем Умєров підписав Наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року. Основна мета – забезпечення ЗСУ особовим складом та інтеграція в євроатлантичний безпековий простір.
- Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував законопроєкт про мобілізацію та зазначив, що він буде виноситися на голосування Верховної Ради після обговорення та внесення змін.
Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.
10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.
Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.
Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.