Понад половина опитаних американців підтримує збільшення військової допомоги Україні
Джерело: результати опитування NBC News
Згідно з результатами опитування за листопада, загалом близько 55% громадян Сполучених Штатів Америки виступають за виділення коштів на збільшення постачання озброєння Україні у війні проти росіян.
Зокрема 26% респондентів відповіли твердо “так”, тоді як 29% опитаних зауважили, що схиляються до необхідності посилення допомоги. Натомість 43% американців не підтримали постачання більшої кількості озброєння.
Також зазначається, що за підтримку посилення військової допомоги виступило 77% виборців Демократичної партії та 35% – Республіканської.
Зауважимо, що настрої американців стосовно озброєння України все ж покращилися з серпня. Так, згідно з серпневим опитуванням, проведеним SSRS, більшість американців не підтримували збільшення фінансування для підтримки України у її війні з Росією.
- Згідно з новим опитуванням Redfield & Wilton Strategies, третина американців підтримує відправку військ США на підтримку України у боротьбі проти росіян.
- Результати дослідження Соціологічної групи “Рейтинг”, проведеного до Дня Незалежності України, свідчать, що більшість опитаних українців вважають ознаками патріотизму “донатити і волонтерити” (46%) та розмовляти українською мовою (45%).
- Згідно з результатами опитування, у середньому 78% українців заявили, що вважають президента напряму відповідальним за корупцію в уряді та воєнних адміністраціях. Здебільшого люди старшого віку більш вимогливі до глави держави, ніж молодь.
- Офіційний представник США заявив, що 21 вересня під час візиту президента України Володимира Зеленського до Вашингтона Білий дім погодився надати Україні новий пакет допомоги.
Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко передав підрозділам Сил оборони України сім комплексів протидії технічній розвідці “Ай-Петрі СВ”, а також засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) та безпілотники “Посейдон”.
Розвідка США з’ясувала, що пропозиція направити північнокорейських військових для участі у бойових діях проти України надійшла від Пхеньяну, а не від Москви.
Коли в інформаційному просторі з’являється згадка про “безвісти зниклих” – нерідко у суспільства це асоціюється…
Глава МЗС Чехії Ян Ліпавський, критикуючи поїздку прем’єра Словаччини Роберта Фіцо до президента РФ Володимира Путіна, наголосив, що раніше саме Чехія вирішила відмовитися від постачань російського газу.
Схоже, що до кінця 2024 року Росії вдалося досягти темпів виробництва до 2000 Shahed-136 на місяць. Такі висновки можна зробити, аналізуючи фото уламків дрона з номером “Ы 11934”, збитого під час атаки на Харків 21 грудня.