Понад половина опитаних американців підтримує збільшення військової допомоги Україні

Джерело: результати опитування NBC News

Згідно з результатами опитування за листопада, загалом близько 55% громадян Сполучених Штатів Америки виступають за виділення коштів на збільшення постачання озброєння Україні у війні проти росіян.

Зокрема 26% респондентів відповіли твердо “так”, тоді як 29% опитаних зауважили, що схиляються до необхідності посилення допомоги. Натомість 43% американців не підтримали постачання більшої кількості озброєння.

Також зазначається, що за підтримку посилення військової допомоги виступило 77% виборців Демократичної партії та 35% – Республіканської.

Зауважимо, що настрої американців стосовно озброєння України все ж покращилися з серпня. Так, згідно з серпневим опитуванням, проведеним SSRS, більшість американців не підтримували збільшення фінансування для підтримки України у її війні з Росією.

У День Збройних сил України Національний банк презентував нову обігову пам’ятну монету “Командування об’єднаних сил Збройних сил України”, номіналом 10 гривень.

Президент Володимир Зеленський підписав закон №3474-IX (законопроєкт №9656-д) щодо додаткового оподаткування банків. Раніше проєкт закону ухвалили парламентарі Верховної Ради. 

Посольство Китаю у Великій Британії закликало уряд “виправити свої помилки” після накладення санкцій на китайські компанії.

У середу, 5 грудня, президента Росії Володимира Путіна супроводжували на Близькому Сході чотири російські винищувачі під час його поїздки до Саудівської Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Заступник міністра фінансів Денис Улютін повідомив, що станом на сьогодні надходження до місцевих бюджетів збільшились на 15 % порівняно з аналогічним періодом 2022 року.