Португалія обіграла Словенію у серії пенальті: збірна виходить до чвертьфіналу Євро-2024

Джерело: Суспільне.Спорт

1 липня збірна Португалії з футболу вийшла у чвертьфінал Євро-2024, обігравши команду Словенії у серії пенальті.

Португальці з шістьма очками вийшли у плей-оф чемпіонату. Натомість Словенія усі три матчі групи зіграла внічию та посіла третє місце у своєму квартеті.

Основний час матчу на “Франкфурт Арені” закінчився з рахунком 0:0. Тож у підсумку переможця мала визначити серія пенальті.

У серії пенальті переможцями стала збірна Португалії. Головними відзначили стартові три промахи Словенії, тоді як футболісти Португалії реалізували свої удари, зокрема й Кріштіану Роналду.

Тож, за результатом матчу Португалія обіграла Словенію з рахунком 3:0 у серії пенальті.

Вже 5 липня Португалія зіграє із командою Франції.

Збірна Португалії пройшла у чвертьфінал сьомий раз. Португалія двічі доходила до фіналу в історії чемпіонатів Європи і один раз здобула чемпіонство – у 2016 році.

Тоді як Словенія вперше в історії вийшла в плей-оф чемпіонату Європи з футболу.

Визначилися пари 1/4 фіналу:

• Іспанія – Німеччина (Штутгарт) 5 липня
  • Португалія – ​​Франція (Гамбург) 5 липня
  • Англія – Швейцарія (Дюссельдорф) 6 липня
  • Румунія / Нідерланди – Австрія / Туреччина (Берлін) 6 липня

Раніше Букви писали, що на Євро-2024 виставили зруйновану росіянами трибуну харківського стадіону “Сонячний”, збудованої Україною до Євро-2012. Вона перебуватиме у центрі Мюнхена (Німеччина).

Також президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Шевченко закликав президента УЄФА Олександра Чеферіна відвідати Україну, щоб він міг на власні очі переконатися в спричинених російською агресією руйнуваннях і змінити свою думку щодо реінтеграції Росії в міжнародний футбол.

• Під час гри збірної України проти Бельгії на Євро-2024 вболівальники розгорнули банер із портретом загиблого військовослужбовця Назарія “Грєнки” Гринцевича.
  • Артем Довбик, український форвард іспанської Жирони, став найкращим бомбардиром чемпіонату Іспанії сезону-2023/24. За сезон спортсмен забив 24 голи у 36 матчах.
  • За півтора тижня чемпіонату Європи з футболу майже добіг кінця груповий етап. З 14 по 23 червня встигли команди встигли зіграти 24 матчі.

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення в діях колишнього заступника Генерального прокурора, що свідчать про його незаконне збагачення на майже 29 млн грн.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 3 липня. З початку доби відбулося 135 бойових зіткнень.

3 липня уряд Литви схвалив пропозицію Міністерства національної оборони про вихід з Конвенції, що забороняє використання касетних боєприпасів. Документ розгляне литовський Сейм.

Засновник ГО “Експертний корпус”, начальник відділу Українського інституту національної пам’яті, а нині командир роти 206 батальйону 241-ї бригади ТрО Роман Кулик закликав командування об’єктивно оцінити можливості війська та дослухатися до військових. Військовослужбовець повідомив про втрати у своїй роті через надскладні, як він наголосив, “фантастичні” задачі.

Станом на сьогодні українські міста будують не більше 20% від заявленого президентом Володимиром Зеленським 1 ГВт маневрових потужностей “до зими”.