Представник Путіна звинуватив Казахстан у підтопленні російських міст

Джерело: The Moscov Times

Повноважний представник президента РФ в Уральському федеральному окрузі Володимир Якушев звинуватив Казахстан у підтоплені російських міст.

Як заявив Якушев, Казахстан повинен був “більш узгоджено” скидати воду у своїй системі водосховищ, аби Росія вбереглась від повеней у Курганській та Тюменській областях.

“Коли у нас такі ось зими і коли у нас досить багато снігу, й у водосховищах накопичується великий запас води, то нам є у цьому плані що відпрацювати з нашими колегами (з Казахстану – ред.), щоб скидання водосховищ цієї води було більш узгодженим, правильним та рівнішим”, – сказав він в етері російського РБК.

Він додав, що у майбутньому завдяки коригуванню скидів води у Казахстані, можна буде запобігти повеням у кількох областях Росії. Однак зараз Курган готується до “великої води”.

За словами Якушева, попередньо, цьогорічний підйом води буде найбільшим в історії.

Він додав, що місця, де висота дамби буде недостатньою, для стримування води, додатково зміцнюватимуть, однак гарантувати, що це вбереже від повені, Якушев не може.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.