Поблизу Орська зруйнувалася ще одна дамба

Джерело: росЗМІ

В Оренбурзькій області сталося ще одне руйнування дамби, що призвело до затоплення приблизно 10 тисяч будинків.

Губернатор регіону Денис Паслер повідомив, що вода почала переливатись через дамбу в Новотроїцьку, яке знаходиться поряд з Орськом. Рівень води сягнув 8,5 метра. Евакуацію місцевих мешканців до пунктів тимчасового розміщення вже розпочато.

Губернатор запевняє, що ситуація під контролем, і спецтехніка та служби працюють на місці.

Крім того, було пошкоджено греблю біля селища Лісоторгове в Орську, повідомили в адміністрації міста.

В Оренбурзі також зафіксовано безпрецедентну повінь. Рівень води в річці Урал досяг 872 см, що є надзвичайно високим показником.

Мер міста Сергій Салмін зазначив, що така велика вода останнім часом не спостерігалася. Місцеві влади та служби рятувальників заявили, що такої складної ситуації з повенями в історії регіону ще не було.

За даними МНС, через повені в 39 регіонах Росії підтоплено понад 10 400 житлових будинків.

Найскладніша ситуація залишається в Оренбурзькій області, де прорвало греблі на річці Урал. Близько 3900 будинків підтоплено, а 6100 людей евакуйовано до безпечної зони. У Курганській області також можуть бути підтоплені понад 10 тисяч будинків, де проживає понад 18 тисяч осіб.

  • У російському Орську Оренбурзької області ситуація у місті через прорив дамби стрімко погіршується, зокрема, в деяких районах вода доходить до вікон першого поверху.
  • Раніше Букви повідомляли, що Орськ продовжує зазнавати проблем через прорив дамби, що призводить до затоплення території. Місцевий нафтопереробний завод “Орскнєфтєоргсінтез” був змушений припинити свою діяльність через аномальну повінь з метою запобігання екологічним аваріям та убезпечення.
  • В російському місті Орськ прорвало дамбу, внаслідок чого тисячі людей евакуювали. Також відомо про трьох загиблих.

У НЕК Укренерго повідомили, що 23 липня заходи обмеження споживання діятимуть протягом всієї доби.

Близько 10 тисяч людей вийшли на вулиці Майорки в останній протест проти масового туризму. Місцеві жителі під час маршу в Пальма-де-Майорці в неділю, 21 липня, несли транспаранти з написами: “Ваш рай, наш кошмар” і “Туризм так, але не настільки”.

Станом на початок липня в Україні зафіксовано понад 10,2 млн пенсіонерів, згідно з даними Пенсійного фонду. Середня пенсія збільшилась на 8% цьогоріч та становить 5 816 грн.

22 липня Національний банк України ввів в обіг нову нумізматичну монету із зображенням безпілотника “Лелека-100”. Це друга монета серії “Збройні Сили України”, яка вшановує українську зброю та її творців.

Tesla оголосила про плани розпочати невелике виробництво гуманоїдних роботів для внутрішнього використання у 2024 році, повідомив генеральний директор Ілон Маск у понеділок. Це оголошення надійшло через кілька місяців після того, як Маск заявив про впровадження роботів до кінця 2024 року.