Президент змінив склад Ставки Верховного Головнокомандувача

Джерело: сайт Офісу президента

21 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про зміни у складі Ставки Верховного Головнокомандувача.

Текст указу опублікували на сайті глави держави.

Джерело: Офіс президент

Своїм указом глава держави затвердив у персональному складі Ставки начальника Генерального Штабу Збройних Сил України Анатолія Баргилевича та командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Павлюка.

Водночас вивіз зі складу генерал-майора Максима Миргородського, котрий раніше перебував на посаді командувача Десантно-штурмових військ.

Зазначається, що указ набирає чинності з дня його опублікування.

Зауважимо, 12 лютого, у вечірньому відеозверненні, президент Володимир Зеленський поінформував, що провів перше засідання Ставки Верховного Головнокомандувача за участі нових військових командувачів. Сторони обговорили питання фронту і захисту прифронтових регіонів, людей та критичної інфраструктури від російських повітряних атак.

Довідка. Ставка Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України – це надзвичайний орган найвищого військового керівництва України, який у період реальної війни-агресії здійснює стратегічне управління Збройними силами України та іншими військовими формуваннями держави. Робочим органом є Генеральний штаб Збройних сил України.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про утворення Ставки Верховного Головнокомандувача 25 лютого 2022 року.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.