«Про війну треба брехати або мовчати, бо правда нікому не сподобається»: режисер Сенцов розповів, чому перестав давати інтерв‘ю

Джерело: Олег Сенцов/Facebook

Український кінорежисер, сценарист, письменник та громадський активіст Олег Сенцов, який служить у лавах ЗСУ, розповів, що припинив погоджуватися на інтерв’ю, оскільки “правда про війну нікому не сподобається”.

“Мию свій бронік від бруду та крові. Нас відвели на коротке відновлення, але скоро знову вперед-вперед. Про війну треба брехати або мовчати, бо правда нікому не сподобається. Тому я перестав давати інтерв’ю”, – написав він.

Фото: Сенцов

Водночас Сенцов обурився малим відсотком чоловіків, які добровільно йдуть на фронт захищати Україну від держави-агресорки.

“Не можу дивитися на кав’ярні, переповнені бородатими накачаними мужиками без однострою та порожні клітини в штаті свого підрозділу”, – наголосив він.

При цьому режисер вважає недоречним жартувати про “шашлики в Криму” та “мелітопольську черешню”.

“Не хочу чути жарти про мелітопольську черешню та шашлики в Криму. Від нас до Криму, як до Місяця, але ми обов’язково подолаємо цей шлях. Питання тільки, скільки це займе часу. Питання, скільки ще друзів перетворяться на чорно-білі фотографії. Питання, коли почне воювати вся країна, а не її частка”, – зауважив Сенцов.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.