«Про війну треба брехати або мовчати, бо правда нікому не сподобається»: режисер Сенцов розповів, чому перестав давати інтерв‘ю
Джерело: Олег Сенцов/Facebook
Український кінорежисер, сценарист, письменник та громадський активіст Олег Сенцов, який служить у лавах ЗСУ, розповів, що припинив погоджуватися на інтерв’ю, оскільки “правда про війну нікому не сподобається”.
“Мию свій бронік від бруду та крові. Нас відвели на коротке відновлення, але скоро знову вперед-вперед. Про війну треба брехати або мовчати, бо правда нікому не сподобається. Тому я перестав давати інтерв’ю”, – написав він.

Фото: Сенцов
Водночас Сенцов обурився малим відсотком чоловіків, які добровільно йдуть на фронт захищати Україну від держави-агресорки.
“Не можу дивитися на кав’ярні, переповнені бородатими накачаними мужиками без однострою та порожні клітини в штаті свого підрозділу”, – наголосив він.
При цьому режисер вважає недоречним жартувати про “шашлики в Криму” та “мелітопольську черешню”.
“Не хочу чути жарти про мелітопольську черешню та шашлики в Криму. Від нас до Криму, як до Місяця, але ми обов’язково подолаємо цей шлях. Питання тільки, скільки це займе часу. Питання, скільки ще друзів перетворяться на чорно-білі фотографії. Питання, коли почне воювати вся країна, а не її частка”, – зауважив Сенцов.
- Український кінорежисер, сценарист, письменник та громадський активіст Олег Сенцов потрапив під артилерійський обстріл на фронті та зазнав поранення.
Сили оборони України 30 червня здійснили успішний удар по пункту управління 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ на тимчасово окупованій території Донецької області, суттєво ускладнивши оперативне управління в ключових районах.
1 липня президент Володимир Зеленський підписав Закон, котрим гарантується військовослужбовцям виплата грошової компенсації за всі невикористані дні відпустки у разі звільнення зі служби (№ 4470-IX).
1 липня російський лідер Володимир Путін провів розмову з президентом Франції Емманюелем Макроном.
Міжвідомча робоча група з перевірки обґрунтованості рішень медико-соціальних експертних комісій вже опрацювала 1692 із 2636 справ стосовно посадовців. Станом на 1 липня скасували 445 рішень.
Верховна Рада України взяла до розгляду законопроєкт №13423, який може легалізувати масштабну корупцію в оборонній сфері.