Путіна запросять на саміт G20 у Бразилії, та йому треба «оцінити наслідки» через ордер МКС

Джерело: Terra

4 грудня президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва заявив, що президента Росії Володимира Путіна запросять на саміт G20, який відбудеться наступного року в Ріо-де-Жанейро, одначе, зауважив, що йому доведеться “оцінити наслідки” приїзду. Бразилія є учасником Міжнародного кримінального суду та несе відповідальність.

Якщо Путін приїде на зустріч G20 у Бразилії, він знає, що може статися, — зазначив Лула на пресконференції в Берліні разом із канцлером Німеччини Олафом Шольцем.

17 березня досудова палата МКС у Гаазі видала ордер на арешт російського лідера Володимира Путіна у зв’язку з депортацією українських дітей до Росії під час повномасштабної війни проти України. Ще один ордер на арешт видано стосовно уповноваженої з прав дитини при президентові Росії Марії Львової-Бєлової за тим самим звинуваченням.

Читайте також: МКС «дуже ймовірно» може видати ще один ордер на арешт Путіна – GRC

Раніше президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва заявив, що правоохоронні органи його країни не заарештують російського диктатора Володимира Путіна, якщо він наступного року приїде на саміт G20 у Ріо-де-Жанейро. До цього Сілва заявив, що не він має вирішувати, чи слід арештовувати російського диктатора Володимира Путіна, якщо той наступного року приїде на саміт G20 у Ріо-де-Жанейро. Цим питанням має займатися судова система Бразилії. Після чого міністр юстиції та громадської безпеки Бразилії Флавіо Діно заявив, що Бразилія розгляне можливість виходу зі складу Міжнародного кримінального суду (МКС).

Нещодавно глава Української держави поінформував, що лише документально Україна може підтвердити депортацію 20 тисяч українських дітей, водночас додав, що цифри можуть бути більшими.

Британська розвідка повідомила, що станом на сьогодні щонайменше 11 000 українських дітей утримуються у 43 так званих “таборах перевиховання” по всій Росії за тисячі км від дому.

Нещодавно генпрокурор РФ Ігор Краснов попросив міністра юстиції Алжиру Абдеррашіду Табі укласти угоду про невидачу громадян за запитами Міжнародного кримінального суду. Він також додав, що до підписання документа країни могли б розглянути питання щодо надання відповідних “взаємних гарантій”.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…

Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.

За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.

Німеччина поставила Україні лише 6,5% обіцяних бронеавтомобілів MRAP (Mine Resistant Ambush Protected) з посиленим протимінним захистом.