Рада спробувала відкликати Безуглу з посади заступниці оборонного комітету, але не вийшло
Джерело: Ярослав Железняк у Телеграмі
4 вересня Верховна Рада розглянула постанову про звільнення Марʼяни Безуглої з посади заступниці голови Комітету з питань національної безпеки, проте необхідної кількості голосів для прийняття цього рішення не набралося, повідомив депутат Ярослав Железняк.
Загалом за постанову проголосували 205 депутатів, з них 124 голоси були від фракції “Слуга народу”. Железняк також поділився скриншотом з результатами голосування.
“При тому, що це стара постанова №10391, тому з заступника комітету вона то була б відкликана, але членом Комітету з нацбезпеки залишалась би. Тобто навіть таку собі слабку постанову, і ту заблоковано”, – прокоментував нардеп.
- Народна депутатка від партії “Слуга народу”, заступниця голови Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки розкритикувала рішення головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського з приводу ротацій на лінії фронту. При тому вона розмістила відповідну карту та вказала номер бригади, яку планують передислокувати. Зауважимо, це все є інформацією, яка не підлягає розголошенню – проте, не для нардепки. Букви зібрали деякі з реакцій користувачів на цей допис.
- Народна депутатка Мар’яна Безугла висловилася проти “кенселінгу” російської опозиції та усієї нації.
- До бази сайту “Миротворець” потрапила нардепка Мар’яна Безугла через “явні ознаки спланованої в інтересах російського агресора та невстановленої групи осіб інформаційної кампанії”.
- Народна депутатка Мар’яна Безугла звинуватила начальника штабу бригади “Азов” майора Богдана Кротевича в непослідовності через світлину з ексголовнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.
Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.
За словами колишнього Головнокомандувача ЗСУ, а нині посла України у Великій Британії, глибокі прориви на фронті зараз неможливі через технічно-еволюційний процес, який має завершитись до 2027 року.