РФ випустила по Україні понад 40 ракет та близько 40 БпЛА – Зеленський

Джерело: президент України Володимир Зеленський

Вночі та під ранок 11 квітня війська РФ здійснили масований ракетно-дроновий удар по Україні, загалом випустивши близько 80 повітряних цілей.

Як повідомив Зеленський, окупанти випустили більш як 40 ракет та ще майже 40 “шахедів”, які вкотре запустили по об’єктах критичної інфраструктури.

“Частину ракет і “шахедів” вдалося збити. На жаль, лише частину”, – наголосив президент.

Він наголосив, що кожен з союзників бачить, наскільки сильно Україна зараз потребує систем ППО.

“Саме тут, саме зараз, саме нашою можливістю подолати російський терор світ може довести, що всі однаково сприймають терор як злочин. Якщо ж Росії буде дозволено й надалі це робити, якщо російські ракети й “шахеди” битимуть не тільки по Україні, а й по рішучості партнерів, це буде глобальним дозволом на терор”, – наголисив він

Зеленський знову наголосив, що Україні потрібна протиповітряна оборона та інша допомога, а не “заплющування очей і довгі дискусії”.

Як відомо, уночі 11 квітня російська війська масовано атакували Україну ударними безпілотниками та різними типами ракет. Найважча ситуація після атак у Харківській області, де без електроенергії залишились понад 200 000 абонентів.

За даними ЗМІ 26 листопада Україна та НАТО проведуть засідання щодо удару РФ по Дніпру новою експериментальною гіперзвуковою ракетою середньої дальності.

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, який впроваджує рішення РНБО про позбавлення державних нагород зрадників України. У перший список потрапили 34 особи, серед яких колишні урядовці, народні депутати, керівники СБУ та Генпрокуратури, прокурори, артисти та російські політичні, релігійні й культурні діячі.

Росія не змогла виконати завдання уряду щодо імпортозаміщення медичного обладнання.

З березня 2024 року Росія поставила Північній Кореї понад мільйон барелів (56 тисяч тонн) нафти, що було зафіксовано за допомогою супутникових знімків, аналіз яких провів британський центр Open Source Centre.

Американський мільярдер і фінансист Стівен Лінч звернувся до уряду США з проханням надати йому ліцензію для участі в торгах за газопровід “Північний потік-2”, оцінений в 11 мільярдів доларів.