Rheinmetall отримала замовлення на будівництво заводу боєприпасів в Україні

Джерело: The Telegraph

Німецький виробник зброї Rheinmetall сьогодні, 24 липня, оголосив, що отримав розпорядження українського уряду про початок будівництва заводу з виробництва боєприпасів в Україні.

На Мюнхенській конференції з безпеки в лютому 2024 року міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишин і генеральний директор Rheinmetall Армін Папперґер підписали меморандум про наміри щодо спільного підприємства.

Сьогоднішнє оголошення знаменує офіційний початок проєкту, який, як очікується, буде завершено протягом кількох років, повідомили в Rheinmetall.

“Протягом 24 місяців планується розпочати виробництво боєприпасів в Україні”, – йдеться у повідомленні.

Початкове замовлення “охоплює повне технічне оснащення заводу до введення в експлуатацію”.

Раніше Rheinmetall заявляв, що планує відкрити щонайменше чотири заводи в Україні.

Довідка. Rheinmetall – німецький оборонний концерн, котрий виробляє танки Panther, Leopard, БМП Marder й гаубиці PzH 2000. Компанія Rheinmetall, яка є одним із провідних світових виробників артилерійських і танкових снарядів, значно наростила виробництво після російського вторгнення в Україну у 2022 році, забезпечуючи Збройні Сили України необхідною зброєю.

15 квітня президент Володимир Зеленська розповів, що переговори між командами України та США щодо угоди про рідкісноземельні метали пройшли позитивно.

Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України безпілотний авіаційний комплекс українського виробництва В-1, здатний перебувати в повітрі упродовж декількох годин.

Російська армія в Україні значно залежить від постачання артилерійських боєприпасів із Північної Кореї, свідчать внутрішні звіти Міноборони РФ.

Російська армія вже розпочала наступальні дії на Сумщині й Харківщині, попри заяви про переговори. Інформацію підтвердив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, зауваживши, що Росія щомісяця збільшує своє угруповання на 8-9 тисяч військових, продовжуючи стратегічну наступальну операцію.

У Сумах збільшилася кількість загиблих до 36 осіб через ракетний удар Росії по центру міста 13 квітня.