Рівень інфляції в РФ побив «найгірші прогнози» російської влади

Джерело: The Moscow Times

Попри усі заходи російської влади, зростання цін в РФ не бажає сповільнюватись, свідчать дані росстату. Зокрема у вересні інфляція становила 0,87%, або рівно 6% у річному вираженні — це помітно більше, ніж очікували аналітики.

Зазначається, що прогноз ЦБ РФ щодо інфляції на кінець року втратив актуальність, вона значно підвищилася від прогнозного діапазону в 6-7%, констатують аналітики.

Особливо сильно зросли ціни на продукти – 18% у річному вираженні. Аналітик Денис Попов називає таке зростання “несподівано сильним” для вересня.

Наразі період сезонного гальмування зростання цін закінчується.

А в аналітиків MMI закінчуються пристойні слова для коментарів інфляційної статистики. У річному вираженні, якщо усунути сезонність, швидкість, за їх оцінками, виходить 15,1% проти 9,2% у серпні. У жовтні висока інфляція зберігається, — мовиться у повідомленні.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.