Російський льотчик «злив» документи колег після удару по «Охматдиту»

Джерело: Інформаційний спротив

На чат-бот ГУР МО України звернувся льотчик з 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії (в/ч 06987, базується на аеродромі “Енгельс”), після удару по дитячій лікарні “Охматдит” у Києві 8 липня 2024 року.

За даними “Інформаційного спротиву”, льотчик був вражений цим ударом по цивільній інфраструктурі України й не розуміє мотивів його колег. Він вирішив передати українській стороні документи, що стосуються діяльності його військової частини, а також особисті фотографії командного складу 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії.

Отримані матеріали виявились дуже важливими. Серед них є особові справи старшого офіцерського складу, персональні дані російських військовослужбовців та членів їхніх родин. Особливо цінні грифовані документи 22-ї важкої бомбардувальної авіаційної дивізії.

“Сподіваємося, найближчим часом ми зможемо оприлюднити декотрі з цих документів. А сьогодні в якості анонсу публікуємо приватні фото зі святкування з нагоди призначення начальника штабу 52 вбап полковника Ільї Корякіна на посаду начальника штабу 22 вбад у ресторані “Неаполь” (м. Енгельс Саратовської області), на яких зафіксовані понад 30 осіб командного складу підрозділів 22 важкої бомбардувальної авіаційної дивізії командування дальньої авіації військово-повітряних сил військово-космічних сил рф”, – написали в “Інформаційному спротиві”.

Джерело: Інформаційний спротив

Більшість людей з фото вдалось ідентифікувати.

 

Розвіддані, з якими ознайомилися американські та західні посадовці, свідчать про можливу зміну пріоритетів глави Росії Володимира Путіна у повномасштабній війні проти України. Замість прагнення до повного захоплення України, Кремль може зосередитися на короткострокових цілях — утриманні захоплених територій та зміцненні ослабленої економіки РФ.

Нові котушки на 25 та 30 км для оптоволоконних FPV-дронів української компанії 3DTech пройшли внутрішні випробування та вже серійно виробляються. Виробництво всіх котушок компанії повністю локалізовано в Україні, закуповується лише сировина. 

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22:00 1 травня. Від початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень.

Міністерство юстиції сформував Реєстр відомостей щодо незаконно депортованих Росією українських дітей. Технічне створення Реєстру вже завершене. Наразі здійснюється формування та подання перших особових справ.

1 травня Міноборони спільно з підприємством “Українська оборонна компанія” підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері державного гарантування якості, що є важливим елементом запровадження в Україні системи гарантування якості за стандартами НАТО.