Росія не спроможна захистити своє населення від війни – британська розвідка

Джерело: Міноборони Великої Британії

Нещодавні атаки безпілотників на Москву і пришвидшення призову до армії вказують на те, що Кремль вже нездатний захистити населення РФ від війни.

Як пояснили у відомстві, зараз для влади РФ головним завданням є внесення змін до законодавства, які дозволять швидше призивати більше чоловіків до армії. При цьому, як нагадали аналітики, в середині липня Держдума РФ підвищила максимальний призовний вік з 27 до 30 років, а мінімальний залишила на рівні 18 років.

Попри те, що призовники нині не діють на території України, вони звільняють професійних та мобілізованих солдатів від інших обов’язків всередині Росії, розповіли у розвідці Сполученого Королівства.

Водночас аналітики додали, що 24 липня президент РФ Володимир Путін підписав указ, який поступово підвищує максимальний вік для тих, хто підлягає призову як резервісти: старші офіцери тепер можуть бути мобілізовані до 70 років.

Як відомо, восени 2022 року резервісти увійшли до числа “частково мобілізованих” і зараз вони можуть забезпечити більш швидке збільшення кількості людей для участі в бойових діях в Україні.

“Збільшення ймовірності залучення  в бойові дії, атаки безпілотників на Москву, надзвичайний рівень внутрішніх репресій і нещодавній заколот “Вагнер” підкреслюють неспроможність російської держави захистити населення від війни”, – йдеться у повідомленні.

Пізно ввечері 29 квітня Дніпро також опинилося під масованим обстрілом російських дронів-камікадзе. Внаслідок ворожої атаки загинула одна особа.

Пізно ввечері 29 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків безпілотниками, постраждали щонайменше троє цивільних.

Мінрозвитку оновило дату тимчасової окупації Маріуполя з 4 березня на 21 травня 2022 року. Відповідний наказ пройшов всі необхідні етапи погодження та набрав чинності.

Заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв заявив, що, мовляв, “денацифікація” має бути проведена не лише в Україні, а й в усіх країнах Європи, де спостерігаються ознаки “ідеології нацизму”.

29 квітня Верховний Суд ЄС постановив, що програма Мальти з продажу громадянства в обмін на інвестиції порушує право ЄС і має бути скасована.