Серію українських імерсивних виставок представили в Німеччині та Японії

Фото: Мінкульт

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України 

Протягом лютого виставки “Імерсивний світ Шевченка” та “Україна земля хоробрих”, створені завдяки партнерству продюсерів з України Наталі Делієвої та з Канади Валерія Костюка, представили в Берліні та Мюнхені в Німеччині, а також в Токіо в Японії.

16 лютого, до других роковин повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Український Вільний Університет у Мюнхені, посольство Канади в Німеччині та посольство України в Німеччині провели показ двох мультимедійних виставок: “Україна: земля хоробрих” та “Імерсивний Світ Тараса Шевченка”.

Пізніше в Берліні на форумі Україна-Німеччина відбувся Імерсивний концерт “Звуки України”, який включав Імерсивний контент виставок “Імерсивний світ Тараса Шевченка”, про українських митців в Канаді “Осередок”, “Україна земля хоробрих” – під авторську фортепіанну музику українського композитора та піаніста Тимура Полянського.

Концерт відкрила заступниця міністра культури та інформаційної політики України Анастасія Бондар разом з послом Канади в Німеччині.

А вже 23 лютого в Токіо в концертному залі посольства Канади в Японії у партнерстві з посольством України в Японії відбулась прем’єра імерсивного концерту “THE SOUND OF UKRAINE”.

Фото: Мінкульт

Українська мультимедійна виставка вперше демонструвалась в Японії під музику Тимура Полянського та відомої японської скрипальки Тії Савади. Подія була присвячена другим роковинам повномасштабного вторгнення Росії в Україну. На ній були присутні посли Німеччини, Молдови, Румунії, Австрії, Литви, Греції, Естонії, Латвії, Грузії, Франції, Італії, Іспанії, Канади і України.

Виставки створені Наталею Ділієвою підкорили серця не одного глядача по всьому світу. За свої досягнення та невпинну працю протягом багатьох років, за великий внесок в розвиток культури, суспільну та волонтерську діяльність її було нагороджено орденом Княгині Ольги III ступеня, який вручив т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв в стінах МКІП.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що його країна вислала двох українських дипломатів й назвав їх “шпигунами”.

Інгульський районний суд міста Миколаєва засудив уродженку міста Баштанка, що працює прибиральницею у ЖКГ “Турбота” та має інвалідність ІІІ групи, за те, що вона продала два інтимні фото у Telegram.

Правоохоронці затримали проректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, який примушував підлеглих будувати приватний будинок на власній земельній ділянці.

Закарпатські поліціянти, під час обшуку помешкання фігуранта у справі про спробу продажу скарбів, вилучили велику кількість російської символіки.

Міністри закордонних справ країн Європейського Союзу та представники вищого керівництва ЄС підтримали запуск спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії.