Союзники надали Україні системи протиповітряної оборони в оренду

Джерело: речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в етері телемарафону

Партнери надали Україні системи ППО в оренду на зимовий період, аби посилити захист критичних об’єктів інфраструктури.

“Така практика у нас уже є. Деякі країни дали (системи ППО) у користування. Зрозуміло, що кожна країна перш за все дбає про власні пріоритети й про власний захист. Ніхто своє ППО просто так нам не віддасть”, — зазначив речник.

За його словами, отримати системи ППО непросто, оскільки українські союзники не мають такої кількості систем, щоб вони могли з легкістю їх віддати.

“Те, що Україна може отримати (ППО) у користування на опалювальний період — це великий і позитивний знак”, — пояснив Ігнат.

Речник Повітряних сил не став називати країни, які надали системи ППО. оскільки, за його словами, це “чутлива тема” і союзники не хотіли б, аби таку інформацію озвучували.

Внаслідок російської атаки по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” в Харкові загинули чотири людини та ще 40 поранених.

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України.