Сили оборони завдали удару по російському військовому аеродрому в Липецьку – Генштаб

Джерело: Генштаб

У ніч на 20 жовтня Сили оборони України завдали удару по інфраструктурі військового аеродрому “Липецьк-2” у Липецькій області Росії.

Ціллю удару стали склади боєприпасів, місця зберігання паливно-мастильних матеріалів та авіаційної техніки. На аеродромі дислокуються літаки Су-34, Су-35 та МіГ-31, що належать повітряно-космічним силам Росії.

Крім цього, було атаковано федеральне казенне підприємство “Завод ім. Я.М. Свердлова” в місті Дзержинськ, де виготовляють хімічні компоненти для артилерійських боєприпасів та фугасних авіабомб. За попередньою інформацією, на території заводу зберігалися керовані авіаційні бомби.

У Генштабі повідомили про численні вибухи в районах обох об’єктів та активну роботу російської протиповітряної оборони. Наслідки удару уточнюються.

У новому друкованому номері глянцю “ELLE Україна” вперше в історії журналу з’явилася обкладинка, для зйомки якої позували сім дружин та два чоловіки очільників держав, котрі стали почесними гостями IV Саміту перших леді та джентльменів, заснованого пані Оленою Зеленською.

20 жовтня Генеральний прокурор Андрій Костін повідомив про перші результати перевірки стосовно набуття прокурорами статусу особи з інвалідністю. Службове розслідування показало, що 61 прокурор Хмельниччини має інвалідність, тоді як 80% з них отримали її до початку повномасштабного вторгнення. 

19 жовтня міністр культури та стратегічних комунікацій Микола Точицький та міністр з питань Європи та закордонних справ Франції Жана-Ноеля Барро обговорили питання стратегічних комунікацій, а також протистояння загрозам інформаційної війни, яка ведеться Росією. 

20 жовтня командувач Сухопутних військ Олександр Павлюк повідомив, що за тиждень з 13 по 20 жовтня Сили оборони ліквідували 9590 російських військових. Також вдалося знищити щонайменше п’ять ракет та збити 295 ворожих БпЛА.

Глава РФ Володимир Путін підтримав ідею відродити спортивні паради на Червоній площі. Відповідні марші регулярно проходили біля стін Кремля у роки правління Йосипа Сталіна та припинилися після смерті диктатора.