Тейлор Свіфт погрожує подати в суд на студента, який стежить за її приватним літаком
Джерело: BBC News
Студент Джек Суїні, який стежить за приватними літаками знаменитостей, розповів, що адвокати американської співачки Тейлор Свіфт погрожували подати на нього до суду за те, що він поділився інформацією про її рейс в Інтернеті.
21-річний студент Університету Центральної Флориди використовує загальнодоступні дані для відстеження зльотів і посадок літаків знаменитостей і публікує їх.
Юристи Свіфт стверджують, що відстеження літаків співачки є “переслідуванням”. Вони надіслали лист-застереження студенту, вимагаючи припинити повідомляти про місцезнаходження її приватного літака.
У листі зазначено, що ця інформація становить “безпосередню загрозу для безпеки та добробуту” Свіфт й назвали це “питанням життя чи смерті” співачки.
Суїні заявив, що не мав наміру завдати їй шкоди.
“Насправді я вважаю, що у Свіфт є кілька хороших пісень. Я вірю в прозорість і публічну інформацію”, – сказав він.
Відомо, що раніше він також стежив за приватними рейсами інших відомих американців, зокрема співзасновника Microsoft Білла Гейтса, засновника Amazon Джеффа Безоса та виконавчого директора Meta Марка Цукерберга.
- У Нью-Йорку заарештували 33-річного Девіда Кроу з Сіетла, якого звинувачують у переслідуванні американської співачки Тейлор Свіфт.
- Шанувальники Тейлор Свіфт стверджують, що місяцями проводили у наметовому таборі, намагаючись отримати місце у першому ряду на популярному турі співачки Eras Tour.
- Політики США закликають до ухвалення нових законів про кримінальну відповідальність за створення дипфейків після того, як відверті фото Тейлор Свіфт – створені ШІ – переглянули мільйони користувачів інтернету.
Пані мер міста Віголтінген у Швейцарії Франка Буркхардт у статті для місцевого видання SVP заявила про зростаючі проблеми, пов’язані з поведінкою частини українських переселенців. За її словами, деякі з них виявляють неповагу до місцевої влади та відмовляються докладати зусиль для інтеграції.
У вівторок, 1 липня, Данія офіційно розпочала головування в Раді Європейського Союзу, яке триватиме до 31 грудня 2025 року.
За червень загальні втрати живої сили російських окупантів склали 32 420 осіб.
Журналістка Євгенія Моторевська поділилася особистою історією про перехід на українську мову після впливу тотальної русифікації.
Керівник російського “Сбербанку” Герман Греф визнав, що через зростання військових витрат, інфляцію та високу ключову ставку економіку РФ очікують серйозні фінансові труднощі.