В Австрії нелегальних мігрантів виявлятимуть за допомогою детекторів серцебиття
Джерело: МВС Австрії
Поліція Австрії почала використовувати на прикордонному контролі детектори серцебиття для перевірки вантажівок на наявність в них нелегальних мігрантів.
“Детектори серцебиття відіграватимуть важливу роль у прикордонному контролі. Пристрої є найсучаснішими, і поліція зможе ще ефективніше боротися зі злочинцями, які займаються контрабандою людей”, – повідомив міністр внутрішніх справ Австрії Герхард Карнер під час передачі приладів у Нікельсдорфі.
Загалом було передано шість пристроїв для виявлення серцебиття, які будуть використовуватися під час прикордонного контролю. З їх допомогою перевірки вантажівок відбуватимуться швидко, адже раніше треба було здійснювати розвантаження підозрілих машин.
При цьому австрійська поліція має на меті закупити сім додаткових автомобілів з тепловізійними системами, а також більше інших тепловізорів та приладів нічного бачення для поліціянтів, які несуть службу на кордоні.
Варто нагадати, 23 липня країни Середземномор’я, Близького Сходу та Африки узгодили спільні кроки, аби спробувати уповільнити неконтрольований потік мігрантів та подолати певний тиск, який змушує людей залишати свої домівки, намагаючись дістатися Європи.
Раніше стало відомо, що готівка є основною частиною плану ЄС відносно запобігання потоку мігрантів до Європи. 16 липня ЄС завершив угоду з Тунісом, котра фактично пропонує країні мільйони в обмін на блокування човнів, які перевозять все більше людей до Європи.
- Міністерка оборони Латвії Інара Мурнієце наказала армії допомогти охороняти кордон балтійської країни з Білоруссю, союзником Росії. Лише за добу мігранти здійснили 96 спроб нелегального перетину кордону.
- У Латвії виявили, що прикордонники Білорусі зробили дірку у паркані, щоб допомогти нелегальним мігрантам пробратися через кордон. Інцидент стався у неділю 6 серпня.
- 26 січня міністри Європейського Союзу обговорювали способи приборкати нелегальну міграцію.
- Чиста міграція до Великої Британії зросла до рекордного рівня в 504 тисячі осіб за рік до червня 2022 року.
Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) подала до суду на мільярдера та винахідника Ілона Маска. Його підозрюють у неналежному повідомлені даних про володіння платформою X.
У Південній Кореї затримали президента Юн Сук Йоля після того, як йому оголосили імпічмент у зв’язку зі справою про запровадження воєнного стану.
Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив, що російські окупанти почали створювати у місті кадетські класи.
Компанія Meta повідомила, що звільнить близько 5% своїх працівників, які “найменш ефективні”. Замінити їх планують до кінця року.
Триває 1057-ма доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 812 тисяч осіб.