У Білому домі зреагували на статтю FT про те, що США проти атак України на російські НПЗ

Джерело: брифінг радника президента США з питань комунікацій у сфері національної безпеки Джона Кірбі

У Білому домі зреагували на статтю видання Financial Times яке, посилаючись на дані втрьох джерел, повідомило, що США нібито закликають Україну припинити атаки на російські нафтопереробні заводи.

Відповідаючи на питання журналістів з проханням прокоментувати статтю, Кірбі заявив, що не коментуватиме конкретні речі, про які пише преса.

“Єдине, що я хотів би сказати, це те, що я говорив раніше: Ми не заохочуємо і не дозволяємо українським військовим завдавати ударів по території Росії”, — заявив він.

На питання про те, чи занепокоєні Сполучені Штати атаки на російські НПЗ, Кірбі відповів так само.

“Ми не заохочуємо і не дозволяємо Україні завдавати ударів по території Росії”, — повторив він.

Що передувало?

22 березня видання FT опублікувало статтю у якій мовиться, що США закликають українські спецслужби – зокрема Службу безпеки та Головне управління розвідки Міноборони – припинити атаки на російські НПЗ.

Причина таких прохань – загроза зростання цін на нафту та, відвідано, на пальне, що є поганою тенденцією для президентської кампанії Джо Байдена. Також США занепокоєні тим, що Росія може завдати ударів у відповідь на українські атаки.

Джерело: Sports Illustrated  Напередодні важливої гри фанати “Ліверпуля” розпалювали феєрверки, намагаючись розбудити гравців “Реал Мадрид”. …

79-річна Донна Джин Вайлд з Канади зробила 1 575 відтискань за годину, і встановила новий світовий рекорд.

Олексій Олійник, колишній керівник Хмельницької прокуратури, звільнився через скандал з інвалідностями, але продовжує працювати прокурором.

27 листопада прессекретарка МЗС Росії Марія Захарова повідомила, що Росія нібито готова обміняти 630 українських військовополонених і розпочати підготовку до подальших подібних заходів. У разі, якщо обмін відбудеться, він стане найбільшим за весь час війни.

Google внесе зміни у пошукові видачі у Search в Європі після скарг бізнесу на зниження відвідуваності їхніх сайтів та через загрозу штрафів від європейських регуляторів.