У Google заявили про боротьбу з SEO-спамом, врахувавши тексти, згенеровані ШІ

Джерело: компанія у своєму блозі

Google модифікує свої пошукові алгоритми з метою боротьби зі спамом і автоматизованим контентом. Перші зміни в алгоритмах почнуть діяти з 5 травня.

Компанія стверджує, що надходження нових оновлень рейтингу сприятиме кращому фільтруванню непотрібного та неоригінального матеріалу. Ці зміни враховують результати, отримані у 2022 році, і спрямовані на збільшення трафіку на високоякісні ресурси.

Очікується, що оновлення знизять кількість спаму та непотрібного контенту на 40%. Компанія планує вилучити автоматизований контент, який, зазвичай, не має користі для користувачів.

Алгоритми виявлятимуть непотрібні сторінки поганим користувацьким досвідом, які характеризують як ті, що було створено для пошукових систем, а не для людей. Йдеться про ті, які намагаються відповідати конкретним пошуковим запитам, але не мають корисного вмісту.

Крім того, компанія концентрується на боротьбі зі штучно створеним та традиційним спамом. Тепер Google буде вважати вміст, створений масштабно, як непотрібний і призначений для маніпуляцій з рейтингом, а не для надання корисної інформації.

Ще Google буде розглядати як спам контент низької якості, що розміщений на авторитетних сайтах з метою зловживання їх репутацією. Сторінки, що перетворюються на клік-машини після зміни власника ‒ будуть вважатися спамом.

Google надає власникам вебсайтів двомісячний період для адаптації до нових правил. Оновлення спрямовано на покращення якості пошукових результатів для користувачів.

Американського репера Шона Комбса, який виступає під сценічним ім’ям Puff Daddy, заарештовано.

Прокурорка Спеціалізованої антикорупційної прокуратури під час засідання у справі нардепа від “Слуги народу” Андрія Одарченка заявила, що депутат, ймовірно, покинув територію України.

Міністр національної оборони Румунії Анджел Тилвар у середу, 18 вересня, заявив, що НАТО має прийняти “надійну скоординовану” відповідь на інциденти, коли російські ракети або безпілотники потрапляли у повітряний простір альянсу.

Національний парк Карлсбадські печери у Нью-Мексико поскаржився, що знайдена на території пачка кукурудзяних чипсів “сильно повпливала” на екосистему печери.

Міністерство цифрової трансформації України повідомило, що українські ІТ-спеціалісти заплатили з початку повномасштабної війни понад 68 мільярдів гривень, а також задонатили 38 мільярдів. Про це йдеться у дослідженні “Де IT на ВІЙНІ”.