У Кривому Розі кількість постраждалих зросла до 41 людини, 10 загиблих (фото)

Джерело: глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, голова Криворізької МВА Олександр Вілкул

У Кривому Розі кількість загиблих на тепер становить 10 осіб. Ще відомо про щонайменше 41 одного пораненого, серед них дев’ятеро тяжких.

Фото: Сергій Лисак

З-поміж загиблих відомо про шість жінок і чотирьох чоловіків.

Фото: Сергій Лисак

У місті є влучання в адміністративну будівлю промислового підприємства. На місцях перебувають усі аварійні, комунальні та медичні підрозділи.

Зараз триває ліквідація наслідків.

Фото: Сергій Лисак

Раніше було відомо про 31 пораненого внаслідок масованої ракетної атаки по місту Кривий Ріг.

Фото: Сергій Лисак

Фото: Сергій Лисак

Фото: Сергій Лисак

15 липня президент Володимир Зеленський підписав указ щодо внесення змін до складу Ставки Верховного Головнокомандувача.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

Розгортання американських ракет середньої дальності на території Німеччини – це відповідь на вихід Москви з договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності, заявив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Гебештрайт.

Кабінет Міністрів України виділяє 1,65 мільярда гривень на закупівлю сучасного обладнання для оновленого шкільного курсу “Захист України”, повідомив міністр з цифрової трансформації Михайло Федоров.

США та союзники пообіцяли винищувачі американського виробництва F-16 понад рік тому. Однак, офіційні особи НАТО посилаються на невелику кількість англомовних пілотів.